Oferta dla firm - doradztwo energetyczne

Doradztwo energetyczne to zestaw usług, które mają na celu wsparcie w optymalizacji zużycia energii w Twojej firmie. Możesz skorzystać z całego pakietu bądź z jednej wybranej usługi.

We wstępnym audycie energetycznym, dowiesz się co należy zmienić aby uniknąć strat ciepła. W audycie remontowym pomożemy Ci uzyskać premię remontową na remont starych budynków. Poprzez badanie termowizyjne czyli badanie kamerą dowiesz się którędy ucieka ciepło. Audyt termomodernizacyjny spowoduje obniżenie kosztów ogrzewania, a także pomoże uzyskać premię termomodernizacyjną. Świadectwo charakterystyki energetycznej to informacja o tym ile budynek zużywa ciepła i energii.

Skorzystaj z doradztwa energetycznego EWE!

Razem zadbajmy o czyste powietrze w Wieluniu!

Tylko do 15 marca br. w Urzędzie Miasta w Wieluniu zainteresowani mieszkańcy mogą składać deklaracje dotyczące wymiany źródła ogrzewania na ekologiczne, z dofinansowaniem, w formie dotacji do 40% kosztów kwalifikowalnych przedsięwzięcia.

Myślisz o zmianie ogrzewania z dofinansowaniem i jesteś mieszkańcem Wielunia? Postaw na gaz ziemny i dodatkowo zyskaj niższą opłatę za przyłączenie do sieci gazowej - sprawdź szczegóły>>

 

Program ograniczania niskiej emisji w Wieluniu