Gaz ziemny - EWE Biznes Plus

Sprzedaż gazu ziemnego dla dużych firm - EWE.pl

 • ciepło i energia o dużej mocy dostępne w każdej chwili
 • możliwość zawarcia umowy krótkoterminowej
 • rabat na doradztwo energetyczne

Pakiet EWE Biznes Plus przygotowany został z myślą o firmach i instytucjach, które mają duże zapotrzebowanie na gaz ziemny (powyżej 110 kWh/h /10m³/h dla gazu wysokometanowego lub 25 m³/h dla gazu zaazotowanego).

W ramach pakietu EWE Biznes Plus zapewniamy dostawy gazu ziemnego dla firm (przy wykorzystaniu własnej sieci gazowej) zgodnie z bieżącymi potrzebami przedsiębiorstwa – zarówno w czasie zwiększonego zapotrzebowania na gaz, jak i normalnego zużycia. Stały dostęp do gazu ziemnego o odpowiedniej mocy to najlepsza gwarancja, że firma może nieprzerwanie realizować swoje zadania. Dzięki możliwości podpisania umowy krótkoterminowej, nasi Klienci zyskują natomiast możliwość łatwego dopasowania warunków współpracy z EWE do rosnących potrzeb firmy.

Stając się Klientem EWE zyskujesz dostęp do elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Poprzez e-BOK sprawdzisz Twoje rozliczenia i zużycie gazu ziemnego, a także skorzystasz z ekofaktury (faktury w wersji elektronicznej) – www.ebok.ewe.pl

Podaj nam swój kod pocztowy i sprawdź jakie ceny możemy Ci zaoferować na wybrany produkt.

Ustawiony kod pocztowy: 00-000. Zmień lub popraw kod pocztowy

 1. EWE gwarancją bezpiecznych i pewnych dostaw gazu!

  Przez 19 lat działalności EWE wybudowała i eksploatuje w najwyższym standardzie 1659 km sieci gazowych. Dzięki zrealizowanym inwestycjom w tym zakresie, możemy oferować klientom bezpieczne i pewne dostawy paliwa gazowego.

  Kluczowym kryterium bezpieczeństwa dostaw i stabilności pracy gazociągów jest brak przerw w dostawach błękitnego paliwa.

  Według raportu Urzędu Regulacji Energetyki na skutek przerw w dostawach gazu (liczonych w minutach i będących wynikiem nieplanowanych przestojów w pracy sieci gazowej np. awarii), ucierpiało w roku 2016 ponad 62 tys. klientów, odbierających gaz z polskiego systemu gazociągów przesyłowych bądź dystrybucyjnych. Przerwa w dostawie gazu wyniosła na klienta średnio 357 minut.

  Na sieciach EWE energia przerwa w roku 2016 wyniosła około 102 minuty na klienta. Liczby te pokazują, jak EWE dokłada staranności przy budowie i eksploatacji gazociągów, aby zapewnić bezpieczeństwo i pewność dostaw gazu ziemnego Klientom.

  Niezawodność sieci przesyłowych 2016. Dane URE