Gaz ziemny - EWE Twój Biznes

Sprzedaż gazu ziemnego dla małych firm - EWE.pl

 • lepsze planowanie miesięcznych opłat
 • obsługa przez Internet (e-BOK)
 • rabat na doradztwo energetyczne

EWE Twój Biznes to pakiet usług stworzony specjalnie z myślą o małych firmach i instytucjach, których zapotrzebowanie na gaz ziemny nie przekracza 10m³/h – nie określamy dolnej granicy poboru gazu. Z tego względu polecamy ten produkt np. zakładom fryzjerskim, sklepom, małej gastronomii czy też przychodni lekarskiej.

Dzięki pakietowi EWE Twój Biznes firmy zyskują dostęp do wygodnego i wydajnego źródła energii z sieci gazowej EWE. Mogą optymalizować koszty i kontrolować ilość zużywanego gazu, a także wybrać najlepszą dla nich formę rozliczeń: zaliczkę miesięczną (stałą) lub płatności bieżące za zużyty gaz.

Podaj nam swój kod pocztowy i sprawdź jakie ceny możemy Ci zaoferować na wybrany produkt.

Ustawiony kod pocztowy: 00-000. Zmień lub popraw kod pocztowy

 1. EWE gwarancją bezpiecznych i pewnych dostaw gazu!

  Przez 19 lat działalności EWE wybudowała i eksploatuje w najwyższym standardzie 1659 km sieci gazowych. Dzięki zrealizowanym inwestycjom w tym zakresie, możemy oferować klientom bezpieczne i pewne dostawy paliwa gazowego.

  Kluczowym kryterium bezpieczeństwa dostaw i stabilności pracy gazociągów jest brak przerw w dostawach błękitnego paliwa.

  Według raportu Urzędu Regulacji Energetyki na skutek przerw w dostawach gazu (liczonych w minutach i będących wynikiem nieplanowanych przestojów w pracy sieci gazowej np. awarii), ucierpiało w roku 2016 ponad 62 tys. klientów, odbierających gaz z polskiego systemu gazociągów przesyłowych bądź dystrybucyjnych. Przerwa w dostawie gazu wyniosła na klienta średnio 357 minut.

  Na sieciach EWE energia przerwa w roku 2016 wyniosła około 102 minuty na klienta. Liczby te pokazują, jak EWE dokłada staranności przy budowie i eksploatacji gazociągów, aby zapewnić bezpieczeństwo i pewność dostaw gazu ziemnego Klientom.

  Niezawodność sieci przesyłowych 2016. Dane URE