Oferty pracy

Jeśli zależy Ci na pracy przy ciekawych projektach w firmie o międzynarodowej renomie – dołącz do zespołu EWE. Poszukujemy osób ambitnych i kreatywnych, otwartych na nowe rozwiązania i angażujących się w realizację wyznaczonych celów. Naszym pracownikom oferujemy szkolenia w Polsce i w Niemczech, wspieramy ich w planowaniu kariery zawodowej i stwarzamy warunki do rozwoju w gronie najlepszych specjalistów.

Dbamy o dobrą atmosferę w pracy, a stabilność zatrudnienia jest dla nas priorytetem. W naszym zespole znajdują się osoby, które pracują w EWE od samego początku działalności spółki.

Ułatwiamy naszym pracownikom godzenie pracy zawodowej z życiem rodzinnym. W roku 2013 spółka EWE znalazła się w gronie laureatów plebiscytu Równo-Ważni, organizowanego przez TVP. Organizatorzy akcji docenili nasze rozwiązania w zakresie organizacji pracy, takie jak elastyczny czas pracy (zwłaszcza dla młodych mam), otwartość na zatrudnianie młodych kobiet, równoprawne urlopy macierzyńskie i ojcowskie, tolerancja dla postaw i poglądów wszystkich członków zespołu, a także otwartość na inicjatywy pracowników, które pomogą im godzić życie rodzinne i zawodowe.

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji.

Razem zadbajmy o czyste powietrze w Wieluniu!

Tylko do 15 marca br. w Urzędzie Miasta w Wieluniu zainteresowani mieszkańcy mogą składać deklaracje dotyczące wymiany źródła ogrzewania na ekologiczne, z dofinansowaniem, w formie dotacji do 40% kosztów kwalifikowalnych przedsięwzięcia.

Myślisz o zmianie ogrzewania z dofinansowaniem i jesteś mieszkańcem Wielunia? Postaw na gaz ziemny i dodatkowo zyskaj niższą opłatę za przyłączenie do sieci gazowej - sprawdź szczegóły>>

 

Program ograniczania niskiej emisji w Wieluniu