Oferty pracy

Jeśli zależy Ci na pracy przy ciekawych projektach w firmie o międzynarodowej renomie – dołącz do zespołu EWE. Poszukujemy osób ambitnych i kreatywnych, otwartych na nowe rozwiązania i angażujących się w realizację wyznaczonych celów. Naszym pracownikom oferujemy szkolenia w Polsce i w Niemczech, wspieramy ich w planowaniu kariery zawodowej i stwarzamy warunki do rozwoju w gronie najlepszych specjalistów.

Dbamy o dobrą atmosferę w pracy, a stabilność zatrudnienia jest dla nas priorytetem. W naszym zespole znajdują się osoby, które pracują w EWE od samego początku działalności spółki.

Ułatwiamy naszym pracownikom godzenie pracy zawodowej z życiem rodzinnym. W roku 2013 spółka EWE znalazła się w gronie laureatów plebiscytu Równo-Ważni, organizowanego przez TVP. Organizatorzy akcji docenili nasze rozwiązania w zakresie organizacji pracy, takie jak elastyczny czas pracy (zwłaszcza dla młodych mam), otwartość na zatrudnianie młodych kobiet, równoprawne urlopy macierzyńskie i ojcowskie, tolerancja dla postaw i poglądów wszystkich członków zespołu, a także otwartość na inicjatywy pracowników, które pomogą im godzić życie rodzinne i zawodowe.

Aktualnie poszukujemy:

Pozycja Miejsce zatrudnienia Rekrutacja do dnia
Młodszy Specjalista ds. eksploatacji Międzyrzecz 10.05.2017
Kierownik Produktu woj. łódzkie
Młodszy/-a Specjalista/-tka ds. zarządzania portfelem i kalkulacji cen Poznań 20.05.2017
Specjalista/-tka ds. zarządzania portfelem i kalkulacji cen Poznań 20.05.2017

Nowy e-BOK EWE już dostępny!

Ruszył nowy e-BOK EWE, dostępny dla Klientów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

e-BOK EWE to przyjazna i łatwa w obsłudze platforma, w której Klienci mogą prosto i szybko sprawdzić swoje rachunki, podać stan gazomierza, sprawdzić zużycie czy też skorzystać z ekofaktury.

Zobacz co oferuje nowy e-BOK EWE