Pracuj w EWE

Jeśli zależy Ci na pracy przy ciekawych projektach w firmie o międzynarodowej renomie – dołącz do zespołu EWE. Poszukujemy osób ambitnych i kreatywnych, otwartych na nowe rozwiązania i angażujących się w realizację wyznaczonych celów. Naszym pracownikom oferujemy szkolenia w Polsce i w Niemczech, wspieramy ich w planowaniu kariery zawodowej i stwarzamy warunki do rozwoju w gronie najlepszych specjalistów.

Dbamy o dobrą atmosferę w pracy, a stabilność zatrudnienia jest dla nas priorytetem. W naszym zespole znajdują się osoby, które pracują w EWE od samego początku działalności spółki.

Ułatwiamy naszym pracownikom godzenie pracy zawodowej z życiem rodzinnym. W roku 2013 spółka EWE znalazła się w gronie laureatów plebiscytu Równo-Ważni, organizowanego przez TVP. Organizatorzy akcji docenili nasze rozwiązania w zakresie organizacji pracy, takie jak elastyczny czas pracy (zwłaszcza dla młodych mam), otwartość na zatrudnianie młodych kobiet, równoprawne urlopy macierzyńskie i ojcowskie, tolerancja dla postaw i poglądów wszystkich członków zespołu, a także otwartość na inicjatywy pracowników, które pomogą im godzić życie rodzinne i zawodowe.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu:

Stanowisko Miejsce zatrudnienia Rekrutacja do dnia
Kierownik Projektu Międzyrzecz lub Rzepin 28.02.2018
Specjalista/-tka ds. rekrutacji i adaptacji Poznań lub Międzyrzecz 28.02.2018