Odczyt gazomierza poprzez e-BOK

Prześlij do nas odczyt swojego licznika poprzez e-BOK, czyli elektroniczne Biuro Obsługi Klienta, dostępne 24 godziny na dobę, przez cały rok.

Strona logowania

Skorzystaj z wygodnej, szybkiej i przyjaznej środowisku możliwości wprowadzania stanów licznika oraz innych korzyści, jakie oferuje e-BOK:
- podgląd wcześniejszych odczytów,
- sprawdzanie salda i terminów płatności faktur,
- zamówienie lub rezygnacja z usługi eko-faktura,
- sprawdzanie historii wpłat i danych na fakturze,
- przypomnienia e-mail o płatnościach i odczytach.

Zarejestruj się do e-BOKa - to proste. Przygotuj fakturę za gaz, z której dane będą potrzebne do rejestracji oraz adres e-mail, na który zostanie wysłany link do potwierdzenia aktywacji konta. Następnie przejdź do formularza rejestracji i postępuj zgodnie z zawartymi tam instrukcjami. Wszystko to zajmie Ci kilka minut.

Jeśli jesteś już zarejestrowany w e-BOK, wystarczy się zalogować>>

Razem zadbajmy o czyste powietrze w Wieluniu!

Tylko do 15 marca br. w Urzędzie Miasta w Wieluniu zainteresowani mieszkańcy mogą składać deklaracje dotyczące wymiany źródła ogrzewania na ekologiczne, z dofinansowaniem, w formie dotacji do 40% kosztów kwalifikowalnych przedsięwzięcia.

Myślisz o zmianie ogrzewania z dofinansowaniem i jesteś mieszkańcem Wielunia? Postaw na gaz ziemny i dodatkowo zyskaj niższą opłatę za przyłączenie do sieci gazowej - sprawdź szczegóły>>

 

Program ograniczania niskiej emisji w Wieluniu