Razem zadbajmy o czyste powietrze w Wieluniu (woj. łódzkie)!

EWE wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczności Wielunia w zakresie ograniczania emisji pyłów w mieście, obniża opłatę przyłączeniową do sieci gazowej EWE o 50% dla wszystkich tych, którzy zmienią źródło ogrzewania na gazowe, w ramach Programu Ograniczenia Niskiej Emisji, który planuje wprowadzić Urząd Miasta w Wieluniu.

Myślisz o zmianie ogrzewania z dofinansowaniem w ramach Programu Ograniczenia Niskiej Emisji i jesteś mieszkańcem Wielunia?

W pierwszej kolejności zgłoś się do biura EWE w Wieluniu (wejście od ul. Sieradzkiej, I piętro). Tu otrzymasz informacje i niezbędne dokumenty do złożenia stosownej deklaracji o wymianie źródła na gazowe.
Nie zapomnij zabrać ze sobą aktu własności, który jest potrzebny do wystawienia odpowiednich dokumentów!

Zapraszamy od poniedziałku do czwartku w godz. 8.00 - 16.00 oraz w piątek w godz. 8.00-13.00.

Do 15 marca br. w Urzędzie Miasta w Wieluniu zainteresowani mieszkańcy mogą składać deklaracje dotyczące wymiany źródła ogrzewania na ekologiczne, z dofinansowaniem, w formie dotacji do 40% kosztów kwalifikowalnych przedsięwzięcia. Więcej informacji znajduje się na stronie urzędu - www.um.wielun.pl

Zmień swoje ogrzewanie na ekologiczne!

Razem zadbajmy o czyste powietrze w Wieluniu!

Tylko do 15 marca br. w Urzędzie Miasta w Wieluniu zainteresowani mieszkańcy mogą składać deklaracje dotyczące wymiany źródła ogrzewania na ekologiczne, z dofinansowaniem, w formie dotacji do 40% kosztów kwalifikowalnych przedsięwzięcia.

Myślisz o zmianie ogrzewania z dofinansowaniem i jesteś mieszkańcem Wielunia? Postaw na gaz ziemny i dodatkowo zyskaj niższą opłatę za przyłączenie do sieci gazowej - sprawdź szczegóły>>

 

Program ograniczania niskiej emisji w Wieluniu