Sprzedaż gazu - TPA

Sprzedaż gazu ziemnego TPA dla firm - EWE.pl

 • realne oszczędności
 • elastyczne warianty cenowe
 • oferta dopasowana do potrzeb Twojej firmy
 • profesjonalna obsługa

Zasada TPA daje możliwość zakupu gazu ziemnego od wybranego przez nas sprzedawcy. Co zrobić, aby zmienić sprzedawcę gazu ziemnego? Wystarczy podpisać umowę z EWE! A dlaczego z nami? Bo z nami będzie taniej, prościej i sprawniej.

EWE to przedsiębiorstwo gazowe, które istnieje na rynku gazu ziemnego od 18 lat. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w zakupie i sprzedaży gazu ziemnego, dzięki czemu potrzeby każdego Klienta traktujemy indywidualnie, dopasowując się do jego oczekiwań i zapewniając mu profesjonalną obsługę.

W ramach sprzedaży gazu ziemnego na zasadach TPA obsługujemy Klientów z całej Polski. Współpraca z EWE to szereg korzyści dla firmy:

 • realne oszczędności na rachunkach za gaz ziemny w porównaniu z rachunkami u aktualnego sprzedawcy
 • elastyczne warianty cenowe - w zależności od oczekiwań Klienta EWE może zaproponować stały poziom ceny przez cały okres trwania umowy lub elastycznie ustalaną cenę w różnych terminach z możliwością rozproszenia ryzyka cenowego
 • czytelne i zrozumiałe warunki umowy
 • wszystkie formalności ze zmianą sprzedawcy gazu ziemnego przeprowadzą Doradcy Klienta EWE.

Stając się Klientem EWE zyskujesz dostęp do elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Poprzez e-BOK sprawdzisz Twoje rozliczenia i zużycie gazu ziemnego, a także skorzystasz z ekofaktury (faktury w wersji elektronicznej) – www.ebok.ewe.pl

 1. Zmiana sprzedawcy gazu ziemnego

  Jeśli masz dość wysokich rachunków za gaz ziemny skontaktuj się z nami i zmień sprzedawcę gazu na EWE. Zmiany sprzedawcy można dokonać we własnym zakresie lub EWE zajmie się wszystkim. Wybór należy do Ciebie!

  Z EWE gwarantujemy oszczędność kosztów i czasu!

  Wystarczy podpisać pełnomocnictwo zgodnie z którym EWE będzie mogła reprezentować Twoją firmę podczas procesu zmiany sprzedawcy gazu ziemnego. Takie pełnomocnictwo można podpisać wraz z umową sprzedaży gazu. I na tym koniec formalności. Wystarczą tylko dwa podpisy, aby cieszyć się realnymi oszczędnościami.

  Resztą, tj. wypowiedzenie umowy z dotychczasowym sprzedawcą gazu ziemnego i zawarcie umowy o świadczenie usług dystrybucji z operatorem systemu dystrybucyjnego, zajmiemy się my - EWE!

  Ostatnim etapem zmiany sprzedawcy gazu ziemnego będzie uregulowanie należności z poprzednim sprzedawcą.

  Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś i zacznij oszczędności w swojej firmie – kontakt z Doradcą Klienta.

 2. EWE gwarancją bezpiecznych i pewnych dostaw gazu!

  Przez 18 lat działalności EWE wybudowała i eksploatuje w najwyższym standardzie 1651 km sieci gazowych. Dzięki zrealizowanym inwestycjom w tym zakresie, możemy oferować klientom bezpieczne i pewne dostawy paliwa gazowego.

  Kluczowym kryterium bezpieczeństwa dostaw i stabilności pracy gazociągów jest brak przerw w dostawach błękitnego paliwa.

  Według raportu Urzędu Regulacji Energetyki na skutek przerw w dostawach gazu (liczonych w minutach i będących wynikiem nieplanowanych przestojów w pracy sieci gazowej np. awarii), ucierpiało w roku 2016 ponad 62 tys. klientów, odbierających gaz z polskiego systemu gazociągów przesyłowych bądź dystrybucyjnych. Przerwa w dostawie gazu wyniosła na klienta średnio 357 minut.

  Na sieciach EWE energia przerwa w roku 2016 wyniosła około 102 minuty na klienta. Liczby te pokazują, jak EWE dokłada staranności przy budowie i eksploatacji gazociągów, aby zapewnić bezpieczeństwo i pewność dostaw gazu ziemnego Klientom.

  Niezawodność sieci przesyłowych 2016. Dane URE