Sprzedaż gazu - TPA

Sprzedaż gazu ziemnego TPA dla firm - EWE.pl

 • realne oszczędności
 • stała cena
 • profesjonalna obsługa
 • elastyczna oferta dopasowana do potrzeb Twojej firmy

Zasada TPA daje możliwość zakupu samego paliwa jakim jest gaz ziemny, od wybranego przez nas sprzedawcy. Oczywiście najważniejsza jest cena oraz jakość obsługi, dlatego warto sprawdzić ile możemy zaoszczędzić już dziś.
Co zrobić aby zmienić sprzedawcę gazu ziemnego? Wystarczy podpisać umowę z EWE! A dlaczego z nami? Bo z nami będzie taniej, szybciej i sprawniej.
EWE to przedsiębiorstwo gazowe, które istnieje na rynku gazu ziemnego od 18 lat. Mamy spore doświadczenie w zakupie i sprzedaży gazu ziemnego, a także w profesjonalnej obsłudze klienta.

W ramach sprzedaży gazu ziemnego na zasadach TPA obsługujemy klientów z całej Polski. Nasi klienci zyskują:

 • realne oszczędności na rachunkach za gaz ziemny w porównaniu z rachunkami u aktualnego sprzedawcy
 • pewność stałej ceny przez okres obowiązywania umowy
 • wszystkie formalności ze zmianą sprzedawcy gazu ziemnego przeprowadzą Doradcy Klienta EWE.

Stając się Klientem EWE zyskujesz dostęp do elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Poprzez e-BOK sprawdzisz Twoje rozliczenia i zużycie gazu ziemnego, a także skorzystasz z ekofaktury (faktury w wersji elektronicznej) – www.ebok.ewe.pl

 1. Zmiana sprzedawcy gazu ziemnego

  Jeśli masz dość wysokich rachunków za gaz ziemny skontaktuj się z nami i zmień sprzedawcę gazu na EWE. Zmiany sprzedawcy można dokonać we własnym zakresie lub EWE zajmie się wszystkim. Wybór należy do Ciebie!

  Z EWE gwarantujemy oszczędność kosztów i czasu!

  Wystarczy podpisać pełnomocnictwo zgodnie z którym EWE będzie mogła reprezentować Twoją firmę podczas procesu zmiany sprzedawcy gazu ziemnego. Takie pełnomocnictwo można podpisać wraz z umową sprzedaży gazu. I na tym koniec formalności. Wystarczą tylko dwa podpisy, aby cieszyć się realnymi oszczędnościami.

  Resztą, tj. wypowiedzenie umowy z dotychczasowym sprzedawcą gazu ziemnego i zawarcie umowy o świadczenie usług dystrybucji z operatorem systemu dystrybucyjnego, zajmiemy się my - EWE!

  Ostatnim etapem zmiany sprzedawcy gazu ziemnego będzie uregulowanie należności z poprzednim sprzedawcą.

  Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś i zacznij oszczędności w swojej firmie – kontakt z Doradcą Klienta.

 2. EWE gwarancją bezpiecznych i pewnych dostaw gazu!

  Przez 18 lat działalności EWE wybudowała i eksploatuje w najwyższym standardzie 1651 km sieci gazowych. Dzięki zrealizowanym inwestycjom w tym zakresie, możemy oferować klientom bezpieczne i pewne dostawy paliwa gazowego.

  Kluczowym kryterium bezpieczeństwa dostaw i stabilności pracy gazociągów jest brak przerw w dostawach błękitnego paliwa.

  Według raportu Urzędu Regulacji Energetyki na skutek przerw w dostawach gazu (liczonych w minutach i będących wynikiem nieplanowanych przestojów w pracy sieci gazowej np. awarii), ucierpiało w roku 2016 ponad 62 tys. klientów, odbierających gaz z polskiego systemu gazociągów przesyłowych bądź dystrybucyjnych. Przerwa w dostawie gazu wyniosła na klienta średnio 357 minut.

  Na sieciach EWE energia przerwa w roku 2016 wyniosła około 102 minuty na klienta. Liczby te pokazują, jak EWE dokłada staranności przy budowie i eksploatacji gazociągów, aby zapewnić bezpieczeństwo i pewność dostaw gazu ziemnego Klientom.

  Niezawodność sieci przesyłowych 2016. Dane URE