Usługi telekomunikacyjne

Usługi telekomunikacyjne- dzierżawa włókien światłowodowych - EWE.pl

  • dzierżawa ciemnych włókien światłowodowych
  • nowoczesne rozwiązania - jednomodowe włókna
  • bezpieczeństwo sieci telekomunikacyjnej

W ramach Usług telekomunikacyjnych oferujemy firmom i instytucjom dzierżawę wysokiej jakości ciemnych włókien światłowodowych. Należąca do nas sieć optyczna umożliwia oferowanie Usług telekomunikacyjnych na terenie zachodniej Polski z bezpośrednim połączeniem do Niemiec.

Sieć rurociągów kablowych EWE, gotowych do wprowadzenia światłowodów, obejmuje swoim zasięgiem 30 gmin woj. lubuskiego oraz 10 gmin woj. łódzkiego i opolskiego – łącznie ponad 1000 km. W tym, istniejąca już sieć światłowodowa, stanowi blisko 300 km włókien gotowych do udostępnienia.

Bezpieczeństwo i szybkość
Sieć telekomunikacyjna EWE bazuje na nowoczesnych, jednomodowych włóknach światłowodowych.

Kanalizacja kablowa ułożona jest w pasie ochronnym wykorzystywanych przez spółkę gazociągów. Zapewnia to najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochronę przed uszkodzeniami, przy jednoczesnej wysokiej dostępności sieci.

Kto może korzystać?
Zasięg sieci telekomunikacyjnej EWE obejmuje obecnie województwa: lubuskie, łódzkie i opolskie.

Razem zadbajmy o czyste powietrze w Wieluniu!

Tylko do 15 marca br. w Urzędzie Miasta w Wieluniu zainteresowani mieszkańcy mogą składać deklaracje dotyczące wymiany źródła ogrzewania na ekologiczne, z dofinansowaniem, w formie dotacji do 40% kosztów kwalifikowalnych przedsięwzięcia.

Myślisz o zmianie ogrzewania z dofinansowaniem i jesteś mieszkańcem Wielunia? Postaw na gaz ziemny i dodatkowo zyskaj niższą opłatę za przyłączenie do sieci gazowej - sprawdź szczegóły>>

 

Program ograniczania niskiej emisji w Wieluniu