Formularz aktualizacji danych osobowych

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu produktów i usług innych niż EWE, wraz z przekazywaniem moich danych osobowych takim podmiotom.
Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych przez EWE oraz podmioty z nią współpracujące drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej i numer telefonu, zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123, tj. z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez EWE oraz podmioty współpracujące z nią w celach handlowych i marketingowych zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2018 r. poz. 1954, tj. z późn. zm.).

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników to dla nas wartość nadrzędna, dlatego podjęliśmy decyzję o tymczasowym zamknięciu Biur Obsługi Klienta EWE w Międzyrzeczu, Rzepinie, Krośnie Odrzańskim i Wieluniu. W związku z tym zachęcamy do korzystania ze zdalnych form komunikacji.

Wszystkie sprawy w EWE załatwisz bez wychodzenia z domu, poprzez:

Czytaj więcej>>

<