Co oferujemy w EWE?

Robimy wszystko, by praca w EWE była przyjemnością. Zapewniamy korzystne warunki pracy i rozwoju zawodowego naszych pracowników.

Decydując się na pracę w EWE otrzymujesz stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia. Twoja możliwość kariery zawodowej jest jasno określona od samego początku. W Drużynie EWE masz ogromne możliwości rozwoju - u nas z pewnością podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe.

W pakiecie świadczeń socjalnych zapewniamy prywatną opiekę medyczną – bo zdrowie jest najważniejsze. Ponadto każdy pracownik EWE objęty jest koncernowym ubezpieczeniem NW. Oczywiście to nie wszystko, bo w EWE skorzystasz też z innych świadczeń, jak: paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie wczasów, czy też karty podarunkowe z okazji świąt.

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników to dla nas wartość nadrzędna, dlatego podjęliśmy decyzję o tymczasowym zamknięciu Biur Obsługi Klienta EWE w Międzyrzeczu, Rzepinie, Krośnie Odrzańskim i Wieluniu. W związku z tym zachęcamy do korzystania ze zdalnych form komunikacji.

Wszystkie sprawy w EWE załatwisz bez wychodzenia z domu, poprzez:

Czytaj więcej>>

<