Oferta dla firm - doradztwo energetyczne

Oszczędność energii to nie tylko ważne zagadnienie dla naszej planety, ale również dla naszych portfeli. Wiedza i świadomość wszystkich czynników, które wpływają na sposób wykorzystania i zużycie energii w firmie – to podstawa optymalizacji i efektywnego gospodarowania energią.
Oferujemy kompleksowe usługi, które pomogą Ci zrozumieć, jak działa energia, jak ją mierzyć oraz jakie są najefektywniejsze metody oszczędzania energii. 

Od kilkunastu lat zapewniamy firmom usługi z zakresu doradztwa energetycznego. Wykonujemy audyty energetyczne, w tym obowiązkowe audyty energetyczne przedsiębiorstwa, czy audyty efektywności energetycznej oraz koncepcje techniczno-ekonomiczne. Pozyskujemy także warunki techniczne przyłączenia źródeł wytwórczych oraz różnego rodzaju dofinansowania wspierające efektywność energetyczną. Kompleksowo wspieramy firmy w ich transformacji energetycznej. 

Specjaliści z Grupy EWE wykonali dotąd ponad 100 projektów w zakresie poprawy efektywności energetycznej w wielu różnych branżach, w przedsiębiorstwach przemysłowych i usługowych oraz instytucjach. 

W oparciu o nasze doświadczenie i specjalizację udzielamy w ramach doradztwa energetycznego profesjonalnych porad i wskazówek dotyczących efektywnego wykorzystania energii oraz oszczędności energetycznych, m.in.

  • analizujemy zużycie energii w przedsiębiorstwach,
  • identyfikujemy potencjalne oszczędności i wskazujemy konkretne rozwiązania, które pomogą klientom zmniejszyć koszty energii i zwiększyć efektywność energetyczną,
  • doradzamy w zakresie wyboru ekologicznych i energooszczędnych technologii, instalacji fotowoltaicznych lub pomp ciepła,
  • wspieramy firmy w zakresie pozyskania finansowania projektów dotyczących efektywności energetycznej z programów i dotacji zewnętrznych.

Proponowane przez nas rozwiązania koncentrują się zarówno na efektach ekologicznych, jak i ekonomicznych.  

Nie czekaj dłużej i dołącz do osób dbających o efektywność energetyczną! Razem możemy zrobić wiele, aby chronić środowisko naturalne i jednocześnie oszczędzać pieniądze.  

Zapytaj o usługę doradztwa energetycznego. My doradzimy, a Twoja firma zmniejszy zużycie! Zobacz, jak możemy pomóc Twojej firmie w poprawie efektywności energetycznej: