Energia elektryczna – Prosto z rynku

Cena prądu oparta o notowania na Towarowej Giełdzie Energii to obecnie najbardziej odpowiedni model rozliczenia. Nie jesteś związany stałą stawką, często zawyżoną, przez kilka lat trwania umowy. Kiedy ceny energii na TGE spadają to Ty płacisz mniej. Proste! Jak nasza oferta – Prosto z rynku.

Dlaczego warto wybrać ofertę Prosto z rynku:


Uczciwie i bez ryzyka – Twoja cena zawsze odzwierciedla aktualną sytuację na rynku energii. Nie ma obawy, że podpisując dzisiaj umowę ze stałą stawką, będziesz miał bardzo wysoką cenę przez kolejny rok lub dłużej, a ceny na rynku zaczną spadać.
Wsparcie eksperta – otrzymasz merytoryczne wskazówki doświadczonych pracowników EWE, którzy pomogą Ci dobrać najlepszy produkt dla Twojej firmy.
Prosta, rynkowa formuła – nie musisz podejmować żadnych decyzji giełdowych, cena jest kształtowana na podstawie aktualnych, dobowych notowań SPOT w momencie poboru.
Elastyczna i dopasowana oferta – słuchamy Twoich potrzeb i tworzymy indywidualną propozycję, Ty wybierasz czas trwania umowy.Bez kar za przekroczenie planowanego wolumenu – to od Ciebie zależy, kiedy i w jakich ilościach potrzebujesz energii elektrycznej. Płacisz za tyle, ile zużyjesz.
Jeśli nie chcesz wiązać się stałą ceną to oferta Prosto z rynku jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!Jak to działa?

  • Rozmowa – wypełnij formularz kontaktowy, nasz doradca oddzwoni, poznamy Twoje potrzeby.
  • Przygotowanie oferty – wiemy już czego oczekujesz, na tej podstawie tworzymy propozycję współpracy.
  • Omówienie oferty – potrzebujesz dodatkowej konsultacji ws. oferty? Twój opiekun jest do dyspozycji.
  • Podpisanie umowy – w kilka sekund online, pocztą tradycyjną lub podczas spotkania z naszym przedstawicielem – jak Ci wygodniej.
  • Zgłoszenie Klienta – możesz udzielić nam pełnomocnictwa i nie przejmować się formalnościami – zajmiemy się nimi za Ciebie.
  • Fakturowanie – rozliczamy Cię na podstawie prostej formuły. Twoja cena prądu to średnia arytmetyczna cen dla danego okresu dostawy. Załóżmy, że Twój okres rozliczeniowy to 1 kwartał, analizujemy więc ceny przez 3 miesiące, dzień po dniu. Średnia stawka z tego okresu to Twoja cena.Jesteś zainteresowany ofertą lub masz dodatkowe pytania?