EWE członkiem Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej!

EWE dołączyło do grona firm członkowskich Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej (BPCC)!

Dołączając do wiodącej izby handlowej w Polsce zyskujemy nowe możliwości rozwoju i współpracy biznesowej. Członkostwo w BPCC zapewnia dostęp do cennych informacji i porad biznesowych, a także możliwość regularnych spotkań z przedstawicielami firm z Polski i Wielkiej Brytanii” – podkreśla dr hab. Ryszard Stefański, Dyrektor Działu Rozwoju Przedsiębiorstwa w EWE.

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa istnieje od 1992 r. i działa na rzecz rozwoju współpracy gospodarczej pomiędzy tymi państwami. Jej misją i głównym celem jest kojarzenie partnerów biznesowych poprzez działania promocyjno-marketingowe oraz organizację prestiżowych wydarzeń, sprzyjających zacieśnianiu więzi gospodarczych i kulturalnych pomiędzy Polską i Wielką Brytanią.

Certyfikat członkostwa w BPCC

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników to dla nas wartość nadrzędna, dlatego podjęliśmy decyzję o tymczasowym zamknięciu Biur Obsługi Klienta EWE w Międzyrzeczu, Rzepinie, Krośnie Odrzańskim i Wieluniu. W związku z tym zachęcamy do korzystania ze zdalnych form komunikacji.

Wszystkie sprawy w EWE załatwisz bez wychodzenia z domu, poprzez:

Czytaj więcej>>

<