EWE laureatem Programu Najwyższa Jakość Quality International 2016

W dniu 29.09.2016 r. podczas Europejskiego Forum Jakości, w trakcie Gali QI w Warszawie, Prezes EWE, Pan Dariusz Brzozowski odebrał Certyfikat i godło jakości przyznane już po raz drugi dla EWE, za najwyższą jakość świadczonych usług.

Kapituła Programu, odbywającego się pod patronatem: Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Polskiego Komitetu Normalizacyjnego wysoko oceniła EWE i nagrodziła spółkę za działania związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności, zwłaszcza w zakresie kompleksowego zapewniania odbiorcom stałego dostępu do źródła energii – gazu ziemnego oraz doradztwa w zakresie jego używania.

  • Zdjęcie z wręczenia certyfikatu

  • Godło dla EWE

  • Certyfikat QI 2016

  • Gala Jakości QI 2016

UWAGA!

W związku z informacjami, o pojawiających się ofertach mających być przedstawianymi w imieniu EWE przez p. Marcina Malickiego, posługującego się numerem telefonu:  537 873 597 oraz mailem: marcin.malicki@ewe-energia.com.pl, informujemy że nie jest on naszym pracownikiem oraz nie ma on prawa do podejmowania jakichkolwiek działań w imieniu spółki.

Prosimy o zgłaszanie wszystkich przypadków otrzymywania takich „ofert” na adres e-mali: info@ewe.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 600 029 238.

Działania p. Malickiego zgłoszone zostaną także do organów ścigania jako podejrzenie popełnienia przestępstwa stypizowanego w art. 286 par. 1 kodeksu karnego.