EWE na Forum Samorządowym woj. lubuskiego

7 października br. w Wiejcach odbyło się Forum Samorządowe skierowane do włodarzy gmin z woj. lubuskiego. Tematem wiodącym wydarzenia były wyzwania samorządów w XXI wieku, zwłaszcza w zakresie ekologii.

Nie zabrakło głosu ekspertów. W tym gronie pojawił się również przedstawiciel EWE - dr hab. Ryszard Stefański, Dyrektor Działu Rozwoju, który w swojej prelekcji przedstawił problem smogu i efektu cieplarnianego, a także wskazał sposoby na ograniczenie ich negatywnych skutków.

Forum było kolejną okazją, aby poruszyć najważniejsze wyzwania w naszej wspólnej walce o czyste powietrze!

Zapraszamy do obejrzenia relacji video – kliknij tutaj>>

UWAGA!

W związku z informacjami, o pojawiających się ofertach mających być przedstawianymi w imieniu EWE przez p. Marcina Malickiego, posługującego się numerem telefonu:  537 873 597 oraz mailem: marcin.malicki@ewe-energia.com.pl, informujemy że nie jest on naszym pracownikiem oraz nie ma on prawa do podejmowania jakichkolwiek działań w imieniu spółki.

Prosimy o zgłaszanie wszystkich przypadków otrzymywania takich „ofert” na adres e-mali: info@ewe.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 600 029 238.

Działania p. Malickiego zgłoszone zostaną także do organów ścigania jako podejrzenie popełnienia przestępstwa stypizowanego w art. 286 par. 1 kodeksu karnego.