EWE wyróżnione tytułem „Gazeli Biznesu 2018”

EWE już po raz drugi została wyróżniona zaszczytnym tytułem „Gazeli Biznesu 2018”.

Ranking „Gazel Biznesu” to najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne z grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce od 2000 roku ranking opracowuje „Puls Biznesu”.

„To już drugie wyróżnienie kapituły dziennika ekonomicznego „Puls Biznesu” dla naszej firmy. Pierwszy tytuł Gazeli Biznesu uzyskaliśmy w roku 2013”. – mówi Dariusz Brzozowski, Prezes Zarządu EWE i dodaje: „Gazele Biznesu nie są konkursem uznaniowym, przyznawane są na podstawie wyników firmy za pełne trzy poprzedzające lata: 2015, 2016 i 2017, dlatego tak cenna jest dla nas ta nagroda”.

Tytuł „Gazeli Biznesu" uzyskuje firma, która spełni odpowiednie kryteria - w ostatnich trzech latach zwiększała swoje przychody i odnotowywała zysk.

Szanowni Państwo,

w ostatnich dniach nasza spółka dostała zawiadomienie o rozpowszechnianiu nieprawdziwych i szkalujących informacji, jakie firma emBroker przekazuje naszym klientom o spółkach grupy EWE w Polsce.
EWE od ponad 20 lat z sukcesami działa na rynku gazu i energii. Jesteśmy jedną z największych firm dystrybucji gazu w Polsce, a naszym klientom oferujemy zaawansowane produkty energetyczne. Świadczymy usługi nieprzerwanie i według najwyższych standardów, w tym standardów środowiskowych, oferując energię pochodzącą wyłącznie ze źródeł odnawialnych. 
Informujemy, że wobec nieprawdziwych, nieuczciwych i nieprofesjonalnych działań firmy emBroker nasze spółki podjęły już przewidziane prawem działania.

Polska gospodarka powoli wraca do dawnej dynamiki rozwoju. Firma EWE aktywnie wspiera w tych trudnych czasach firmy, z którymi współpracuje, oferując w ostatnich miesiącach wsparcie finansowe dla inwestycji energetycznych naszych klientów. Planujemy przeznaczyć na ten cel kilkanaście milionów złotych. Gorąco zachęcam do kontaktu w celu,  zapoznania się ze szczegółami. 

Z poważaniem
Dariusz Brzozowski
Prezes Zarządu