EWE wyróżnione tytułem „Gazeli Biznesu 2018”

EWE już po raz drugi została wyróżniona zaszczytnym tytułem „Gazeli Biznesu 2018”.

Ranking „Gazel Biznesu” to najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne z grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce od 2000 roku ranking opracowuje „Puls Biznesu”.

„To już drugie wyróżnienie kapituły dziennika ekonomicznego „Puls Biznesu” dla naszej firmy. Pierwszy tytuł Gazeli Biznesu uzyskaliśmy w roku 2013”. – mówi Dariusz Brzozowski, Prezes Zarządu EWE i dodaje: „Gazele Biznesu nie są konkursem uznaniowym, przyznawane są na podstawie wyników firmy za pełne trzy poprzedzające lata: 2015, 2016 i 2017, dlatego tak cenna jest dla nas ta nagroda”.

Tytuł „Gazeli Biznesu" uzyskuje firma, która spełni odpowiednie kryteria - w ostatnich trzech latach zwiększała swoje przychody i odnotowywała zysk.

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników to dla nas wartość nadrzędna, dlatego podjęliśmy decyzję o tymczasowym zamknięciu Biur Obsługi Klienta EWE w Międzyrzeczu, Rzepinie, Krośnie Odrzańskim i Wieluniu. W związku z tym zachęcamy do korzystania ze zdalnych form komunikacji.

Wszystkie sprawy w EWE załatwisz bez wychodzenia z domu, poprzez:

Czytaj więcej>>

<