EWE z tytułem Lubuskiego Lidera Biznesu!

W poniedziałek 28 października br. w Gorzowie Wielkopolskim odbyła się XI gala Zachodniej Izby Przemysłowo-Handlowej, podczas której przedstawiono Lubuskich Liderów Biznesu 2019.

Z przyjemnością informujemy, że w gronie firm wyróżnionych tym tytułem znalazła się również EWE energia sp. z o.o.!

Przyznanie EWE tytułu Lubuskiego Lidera Biznesu jest szczególnym wyróżnieniem, gdyż to w tym regionie rozpoczęliśmy swoją działalność i rozwijamy ją już od 20 lat, dostarczając ekologiczne źródło ogrzewania do lubuskich domów, firm i instytucji. Cieszymy się, że Kapituła Konkursowa powołana przez Zachodnią Izbę Przemysłowo-Handlową doceniła nasze osiągnięcia, zaliczając EWE do grona najlepszych firm zachodniej Polski.– mówi Dariusz Brzozowski Prezes Zarządu EWE energia sp. z o.o.

„Lubuski Lider Biznesu" to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w województwie lubuskim. Ma na celu pokazanie firm, których osiągnięcia mogą stanowić wzór i które działają zgodnie z prawem i normami rzetelnego postępowania w obrocie gospodarczym, a także kształtują pozytywny wizerunek województwa lubuskiego, jako dogodnego obszaru prowadzenia działalności gospodarczej.

  • Lubuski Lider Biznesu - wręczenie certyfikatów 1

  • Lubuski Lider Biznesu - wręczenie certyfikatów 2

  • Lubuski Lider Biznesu - wręczenie certyfikatów 3

  • Lubuski Lider Biznesu - wręczenie certyfikatów 4