EWE dopasowany

Gaz ziemny - EWE dopasowany

  • indywidualne rozwiązania
  • elastyczność – możliwość łączenia i modyfikacji produktów
  • dedykowany doradca

Oferta taka jak Ty!

Gaz ziemny - EWE dopasowany to oferta dla każdej dużej firmy o zużyciu rocznym powyżej 20 000 MWh, która ceni sobie indywidualne rozwiązania. W ramach EWE dopasowany przygotujemy ofertę dla Ciebie od podstaw, uwzględniając Twoje oczekiwania, plany biznesowe, a także trendy i zmiany zachodzące na rynku.

Skorzystaj z naszego elektronicznego Biura Obsługi Klienta (e-BOK) – internetowej platformy, dzięki której sprawdzisz m.in. zużycie, saldo swojego rachunku i aktywujesz ekofakturę. Wejdź na www.ebok.ewe.pl.

  1. Zmiana sprzedawcy gazu ziemnego - zobacz jakie to proste!

    Całkowicie bezpłatnie zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi ze zmianą sprzedawcy gazu ziemnego.

    Podczas rozmowy doradca EWE pozna potrzeby energetyczne Twojej firmy, przeanalizuje zużycie i pomoże wybrać najbardziej korzystną dla Ciebie ofertę. Po podpisaniu umowy i pełnomocnictwa dalsza część procedury będzie po naszej stronie.

    Nie musisz tracić swojego cennego czasu – zajmiemy się wszystkimi formalnościami z dotychczasowym sprzedawcą, a Twoja firma po prostu skorzysta z lepszej oferty. Pamiętaj, zmiany sprzedawcy możesz dokonywać wielokrotnie. My dołożymy wszelkich starań, abyś został z nami.

Postaw na gaz ziemny i skorzystaj z promocji EWE!