Gaz ziemny – EWE Giełda

Gaz ziemny - EWE giełda

 • elastyczne rozwiązania
 • minimalizacja ryzyka
 • efektywne zarządzanie wydatkami
 • zawarcie umowy online

Efektywnie zarządzaj ryzykiem cenowym zakupu gazu ziemnego!

Szeroka paleta produktów odpowiadających strukturze i kontraktom dostępnym na Towarowej Giełdzie Energii. Na podstawie bieżących notowań na giełdzie możesz pokryć swoje zapotrzebowanie na gaz ziemny w optymalny sposób, korzystając z cech produktów terminowych oraz rynku SPOT minimalizując koszty.

Elastyczne rozwiązania
Minimalizacja ryzyka
Efektywne zarządzanie wydatkami
- pełna swoboda wyboru produktu, dzięki któremu dokonasz zakupu swojego wolumenu
- aktywne zarządzanie swoim portfelem zakupowym
- kształtowanie ceny w trakcie okresu dostaw
- możliwość kontraktacji przez cały okres obowiązywania umowy
- większa dywersyfikacja ryzyka dzięki wykorzystaniu szerokiej palety produktów giełdowych (roczne, kwartalne, miesięczne, sezonowe)- zabezpieczenie części lub całości wolumenu w oparciu o rynek SPOT
- sam decydujesz o momencie zakupu


Opcje dodatkowe, które możesz dołączyć do produktu EWE Giełda:

Górny limit cenowyDolny limit cenowyStop Loss (stop strata)
To rozwiązanie dla Twojej firmy, w którym określasz cenę maksymalną, po której osiągnięciu EWE dokonuje zakupu 100% gazu ziemnego, dostosowując się do Twoich wymagań.W tym modelu określasz cenę minimalną, dzięki której my dokonujemy za Ciebie zakupu 100% wolumenu gazu ziemnego, uwzględniając Twoje potrzeby. W ten sposób ograniczamy ryzyko cenowe.Dzięki temu sub-zleceniu EWE może zamknąć Twoje główne zlecenie, by ograniczyć stratę na danej pozycji, na wcześniej ustalonym poziomie. To właściwe zarządzanie ryzykiem i kapitałem Twojej firmy.

Skorzystaj z naszego elektronicznego Biura Obsługi Klienta (e-BOK) – internetowej platformy, dzięki której m.in. sprawdzisz zużycie, saldo swojego rachunku i aktywujesz ekofakturę. Wejdź na www.ebok.ewe.pl.

 1. Zmiana sprzedawcy gazu ziemnego - zobacz jakie to proste!

  Całkowicie bezpłatnie zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi ze zmianą sprzedawcy gazu ziemnego.

  Podczas rozmowy doradca EWE pozna zapotrzebowanie Twojej firmy na gaz ziemny, przeanalizuje zużycie i pomoże wybrać najbardziej korzystną dla Ciebie ofertę. Po podpisaniu umowy i pełnomocnictwa dalsza część procedury będzie po naszej stronie.

  Nie musisz tracić swojego cennego czasu – zajmiemy się wszystkimi formalnościami z dotychczasowym sprzedawcą, a Twoja firma po prostu skorzysta z lepszej oferty. Pamiętaj, zmiany sprzedawcy możesz dokonywać wielokrotnie. My dołożymy wszelkich starań, abyś został z nami.