EWE giełda

Gaz ziemny - EWE giełda

 • wybór sposobu rozliczenia bilansowania – miesięczne lub dobowe
 • urynkowienie cen zakupu
 • dokonywanie zakupów na rynku spot
 • wsparcie od profesjonalistów zajmujących się rynkiem hurtowym
 • możliwość zamawiania wolumenów niebędących wielokrotnością 1 MWh

Bądź na bieżąco!

Gaz ziemny - EWE giełda to oferta dedykowana dużym przedsiębiorstwom i instytucjom, o zużyciu rocznym powyżej 10 000 MWh, dla których nawet niewielkie zmiany cen na giełdzie mają kluczowe znaczenie. Cały wolumen gazu ziemnego kompletowany jest z produktów giełdowych – terminowych (rocznych, sezonowych, kwartalnych lub miesięcznych) i spotowych, dzięki czemu zakup dokonywany jest na podstawie aktualnych notowań giełdowych.

Korzystając z oferty EWE giełda, codziennie otrzymujesz giełdowe raporty cenowe. Dzięki temu w każdym momencie możesz zlecić zakup gazu po korzystnych dla Ciebie cenach.

Skorzystaj z naszego elektronicznego Biura Obsługi Klienta (e-BOK) – internetowej platformy, dzięki której m.in. sprawdzisz zużycie, saldo swojego rachunku i aktywujesz ekofakturę. Wejdź na www.ebok.ewe.pl.

 1. Zmiana sprzedawcy gazu ziemnego - zobacz jakie to proste!

  Całkowicie bezpłatnie zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi ze zmianą sprzedawcy gazu ziemnego.

  Podczas rozmowy doradca EWE pozna zapotrzebowanie Twojej firmy na gaz ziemny, przeanalizuje zużycie i pomoże wybrać najbardziej korzystną dla Ciebie ofertę. Po podpisaniu umowy i pełnomocnictwa dalsza część procedury będzie po naszej stronie.

  Nie musisz tracić swojego cennego czasu – zajmiemy się wszystkimi formalnościami z dotychczasowym sprzedawcą, a Twoja firma po prostu skorzysta z lepszej oferty. Pamiętaj, zmiany sprzedawcy możesz dokonywać wielokrotnie. My dołożymy wszelkich starań, abyś został z nami.

Postaw na gaz ziemny i skorzystaj z promocji EWE!