Gaz ziemny - EWE Logic

Gaz ziemny - EWE Logic

 • komfort zarządzania potrzebami energetycznymi
 • rynkowe ceny zakupu
 • minimalizacja ryzyka
 • zawarcie umowy online

Nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy!

Gaz ziemny Logic - to oferta, w której rozkładasz ryzyko cenowe poprzez zakup maksymalnie 12 transz, rozpoczynających się w kolejnych miesiącach roku. Dodatkowo korzystasz z predefiniowanego algorytmu zabezpieczenia ceny - w momencie wzrostu ceny na rynku, dynamiczny górny limit cenowy ulega zablokowaniu, dzięki czemu zabezpieczysz swoje transze, unikając wzrostu cen (automatyczny zakup). Poprzez takie rozwiązania korzystasz ze spadków cen, a Twoje ryzyko jest ograniczone w przypadku wzrostów.


Komfort zarządzania potrzebami energetycznymiRynkowe ceny zakupu
Minimalizacja ryzyka
- automatyczny zakup transz w różnych momentach roku,
- korzystanie ze sprawdzonego algorytmu rynkowego przygotowanego przez profesjonalistów rynku gazu
- wykorzystanie spadków cen obserwowanych na rynkach gazu- dywersyfikacja ryzyka operacyjnego dzięki rozłożeniu zakupu w czasie
- dokonanie zabezpieczenia całego wolumenu, w każdym momencie, wykorzystując dobrą sytuację na giełdzieOpcje dodatkowe, które możesz dołączyć do produktu EWE Logic:

Górny limit cenowyDolny limit cenowyStop Loss (stop strata)
To rozwiązanie dla Twojej firmy, w którym określasz cenę maksymalną, po której osiągnięciu EWE dokonuje zakupu 100% gazu ziemnego, dostosowując się do Twoich wymagań.W tym modelu określasz cenę minimalną, dzięki której my dokonujemy za Ciebie zakupu 100% wolumenu gazu ziemnego, uwzględniając Twoje potrzeby. W ten sposób ograniczamy ryzyko cenowe.Dzięki temu sub-zleceniu EWE może zamknąć Twoje główne zlecenie, by ograniczyć stratę na danej pozycji, na wcześniej ustalonym poziomie. To właściwe zarządzanie ryzykiem i kapitałem Twojej firmy.

Skorzystaj z naszego elektronicznego Biura Obsługi Klienta (e-BOK) – internetowej platformy, dzięki której sprawdzisz m.in. zużycie, saldo swojego rachunku i aktywujesz ekofakturę. Wejdź na www.ebok.ewe.pl.

 1. Zmiana sprzedawcy gazu ziemnego - zobacz jakie to proste!

  Całkowicie bezpłatnie zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi ze zmianą sprzedawcy gazu ziemnego.

  Podczas rozmowy doradca EWE pozna potrzeby energetyczne Twojej firmy, przeanalizuje zużycie i pomoże wybrać najbardziej korzystną dla Ciebie ofertę. Po podpisaniu umowy i pełnomocnictwa dalsza część procedury będzie po naszej stronie.

  Nie musisz tracić swojego cennego czasu – zajmiemy się wszystkimi formalnościami z dotychczasowym sprzedawcą, a Twoja firma po prostu skorzysta z lepszej oferty. Pamiętaj, zmiany sprzedawcy możesz dokonywać wielokrotnie. My dołożymy wszelkich starań, abyś został z nami.