Gaz ziemny - EWE Stała cena

Gaz ziemny - EWE stała cena

 • gwarancja stałej ceny - cena nie zmieni się przez cały okres trwania Twojej umowy
 • wygoda – jednorazowe ustalenie ceny na całkowite zapotrzebowanie na gaz ziemny - oferta idealnie dopasowana do potrzeb firmy
 • proste zarządzanie wydatkami firmowymi - zaplanuj koszty gazu ziemnego dla Twojej firmy
 • dedykowany doradca biznesowy
 • zawarcie umowy online

Nie przejmuj się wahaniami cen na rynku!

Gaz ziemny - EWE stała cena to oferta dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo cenowe. Stała cena przez cały okres trwania umowy to proste i przejrzyste zarządzanie wydatkami firmowymi.

Oferta EWE stała cena to oferta dla tych klientów, którym zależy na zaplanowaniu kosztów gazu ziemnego na kolejne lata. Dzięki stałej cenie przez cały okres trwania umowy możesz łatwo zarządzać budżetem swojej firmy.

Skorzystaj z naszego elektronicznego Biura Obsługi Klienta (e-BOK) – internetowej platformy, dzięki której sprawdzisz m.in. zużycie, saldo swojego rachunku i aktywujesz ekofakturę. Wejdź na www.ebok.ewe.pl.

 1. Zmiana sprzedawcy gazu ziemnego - zobacz jakie to proste!

  Całkowicie bezpłatnie zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi ze zmianą sprzedawcy gazu ziemnego.

  Podczas rozmowy doradca EWE pozna zapotrzebowanie Twojej firmy na gaz ziemny, przeanalizuje zużycie i pomoże wybrać najbardziej korzystną dla Ciebie ofertę. Po podpisaniu umowy i pełnomocnictwa dalsza część procedury będzie po naszej stronie.

  Nie musisz tracić swojego cennego czasu – zajmiemy się wszystkimi formalnościami z dotychczasowym sprzedawcą, a Twoja firma po prostu skorzysta z lepszej oferty. Pamiętaj, zmiany sprzedawcy możesz dokonywać wielokrotnie. My dołożymy wszelkich starań, abyś został z nami.