Gaz ziemny – Stała cena

Gaz ziemny w stałej cenie to propozycja dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo cenowe, bez nieprzewidywalnych, dodatkowych kosztów. Zakup paliwa gazowego w modelu stałej ceny, przez cały okres trwania umowy, to proste i przejrzyste zarządzanie wydatkami firmowymi.

Dlaczego warto wybrać ofertę Stała cena:

 Gwarancja stałej ceny – stawka nie zmieni się przez cały okres trwania Twojej umowy*. Nie musisz obserwować i analizować dynamicznej sytuacji na rynku – zabezpieczyłeś się na okoliczność wyższych stawek.

* Klienci posiadający PPG z mocą umowną 110 kWh/h i więcej są zobowiązani do odbioru wolumenu gazu w zadeklarowanej wysokości. Za niespełnienie tego obowiązku mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty.

 Prosta formuła cenowa – na początku umowy ustalimy wspólnie cenę na całkowite zapotrzebowanie gazu ziemnego w Twojej firmie i okres, na jaki będziesz chciał podpisać umowę. Zawsze wcześniej słuchamy Twoich potrzeb i tworzymy indywidualną, dopasowaną propozycję współpracy. 

 Wygodne zarządzanie budżetem – z góry zaplanujesz koszty gazu ziemnego w Twojej firmie. Nie musisz obawiać się rosnących wydatków na media.

Nie przejmuj się wahaniami cen na rynku – wybierz Stałą cenę!Jak wygląda współpraca z EWE?

 • Rozmowa – wypełnij formularz kontaktowy, nasz doradca oddzwoni, poznamy Twoje potrzeby.
 • Przygotowanie oferty – wiemy już czego oczekujesz, na tej podstawie tworzymy propozycję współpracy.
 • Omówienie oferty – potrzebujesz dodatkowej konsultacji ws. oferty? Twój opiekun jest do dyspozycji.
 • Podpisanie umowy – w kilka sekund online, pocztą tradycyjną lub podczas spotkania z naszym przedstawicielem – jak Ci wygodniej.
 • Zgłoszenie Klienta – możesz udzielić nam pełnomocnictwa i nie przejmować się formalnościami – zajmiemy się nimi za Ciebie.
 • Fakturowanie – rozliczamy Cię na podstawie prostej formuły. Twoja cena przez cały okres umowy pozostaje bez zmian.
 • Obsługa posprzedażowa – dla nas jesteś przede wszystkim partnerem, nie zostawiamy Cię samego po podpisaniu umowy – pozostajemy w kontakcie, zależy nam na długoletniej, satysfakcjonującej współpracy!

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz dodatkowe pytania?

 1. Zmiana sprzedawcy gazu ziemnego - zobacz jakie to proste!

  Całkowicie bezpłatnie zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi ze zmianą sprzedawcy gazu ziemnego.

  1. Podczas rozmowy doradca EWE pozna zapotrzebowanie Twojej firmy na gaz ziemny, przeanalizuje zużycie i pomoże wybrać najbardziej korzystną dla Ciebie ofertę. Po podpisaniu umowy i pełnomocnictwa dalsza część procedury będzie po naszej stronie.
  2. Nie musisz tracić swojego cennego czasu – zajmiemy się wszystkimi formalnościami z dotychczasowym sprzedawcą, a Twoja firma po prostu skorzysta z lepszej oferty. Pamiętaj, zmiany sprzedawcy możesz dokonywać wielokrotnie. My jednak dołożymy wszelkich starań, abyś został z nami.