EWE stała cena

Gaz ziemny - EWE stała cena

  • gwarancja stałej ceny nawet do 3 lat
  • wygoda – jednorazowe ustalenie ceny na całkowite zapotrzebowanie na gaz
  • proste zarządzanie wydatkami firmowymi

Nie przejmuj się wahaniami cen na rynku!

Gaz ziemny - EWE stała cena to oferta dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo cenowe. Stała cena przez cały okres trwania umowy to proste i przejrzyste zarządzanie wydatkami firmowymi.


Skorzystaj z naszego elektronicznego Biura Obsługi Klienta (e-BOK) – internetowej platformy, dzięki której sprawdzisz m.in. zużycie,
saldo swojego rachunku i aktywujesz ekofakturę. Wejdź na www.ebok.ewe.pl.

  1. Zmiana sprzedawcy gazu ziemnego - zobacz jakie to proste!

    Całkowicie bezpłatnie zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi ze zmianą sprzedawcy gazu ziemnego.

    Podczas rozmowy doradca EWE pozna zapotrzebowanie Twojej firmy na gaz ziemny, przeanalizuje zużycie i pomoże wybrać najbardziej korzystną dla Ciebie ofertę. Po podpisaniu umowy i pełnomocnictwa dalsza część procedury będzie po naszej stronie.

    Nie musisz tracić swojego cennego czasu – zajmiemy się wszystkimi formalnościami z dotychczasowym sprzedawcą, a Twoja firma po prostu skorzysta z lepszej oferty. Pamiętaj, zmiany sprzedawcy możesz dokonywać wielokrotnie. My dołożymy wszelkich starań, abyś został z nami.

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników to dla nas wartość nadrzędna, dlatego podjęliśmy decyzję o tymczasowym zamknięciu Biur Obsługi Klienta EWE w Międzyrzeczu, Rzepinie, Krośnie Odrzańskim i Wieluniu. W związku z tym zachęcamy do korzystania ze zdalnych form komunikacji.

Wszystkie sprawy w EWE załatwisz bez wychodzenia z domu, poprzez:

Czytaj więcej>>

<