Gaz ziemny - EWE Transze

Gaz ziemny - EWE transze

 • elastyczne rozwiązania
 • bezpieczeństwo budżetu
 • minimalizacja ryzyka
 • zawarcie umowy online

Wydatki firmowe pod kontrolą!

Gaz ziemny - EWE transze to produkt, dzięki któremu swobodnie podejmujesz decyzje zakupu gazu ziemnego, zgodnie z profilem zużycia w Twojej firmie i w oparciu o produkty giełdowe. Zakup mediów energetycznych dokonujesz etapami - wspólnie ustalamy liczbę transz, a EWE w Twoim imieniu dokonuje bezpiecznego zakupu, zgodnie z oczekiwaniami realizowanego przez Ciebie biznesu.

Elastyczne rozwiązania
Bezpieczeństwo budżetu
Minimalizacja ryzyka
- elastyczne kształtowanie cen - możliwość zakupu w dowolnym momencie
- przejrzysta i zdefiniowana formuła cenowa powiązana ze zmianami na rynku hurtowym gazu
- gwarancja odchyleń dla zakupionych wolumenów
- ustalenie maksymalnej wysokości ceny, po której chcesz dokonać zakupu
- plan na cały okres kontraktacji jak i podejmowanie decyzji w oparciu o bieżącą sytuację na rynku
- korzystanie z gotowych modeli zakupowych - analitycy EWE mogą Cię zwolnić z konieczności obserwacji rynku i służą wsparciem
- ustalenie ceny przed okresem dostaw - znasz cenę na cały okres, na jaki podpisana została umowa
- dywersyfikacja ryzyka operacyjnego dzięki rozłożeniu zakupu w czasie
- dokonanie zabezpieczenia całego wolumenu, w każdym momencie, wykorzystując dobrą sytuację na giełdzieOpcje dodatkowe, które możesz dołączyć do produktu EWE Transze:

Górny limit cenowyDolny limit cenowyStop Loss (stop strata)
To rozwiązanie dla Twojej firmy, w którym określasz cenę maksymalną, po której osiągnięciu EWE dokonuje zakupu 100% gazu ziemnego, dostosowując się do Twoich wymagań.W tym modelu określasz cenę minimalną, dzięki której my dokonujemy za Ciebie zakupu 100% wolumenu gazu ziemnego, uwzględniając Twoje potrzeby. W ten sposób ograniczamy ryzyko cenowe.Dzięki temu sub-zleceniu EWE może zamknąć Twoje główne zlecenie, by ograniczyć stratę na danej pozycji, na wcześniej ustalonym poziomie. To właściwe zarządzanie ryzykiem i kapitałem Twojej firmy.

Skorzystaj z naszego elektronicznego Biura Obsługi Klienta (e-BOK) – internetowej platformy, dzięki której m.in. sprawdzisz zużycie, saldo swojego rachunku i aktywujesz ekofakturę. Wejdź na www.ebok.ewe.pl.

 1. Zmiana sprzedawcy gazu ziemnego - zobacz jakie to proste!

  Całkowicie bezpłatnie zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi ze zmianą sprzedawcy gazu ziemnego.

  Podczas rozmowy doradca EWE pozna zapotrzebowanie Twojej firmy na gaz ziemny, przeanalizuje zużycie i pomoże wybrać najbardziej korzystną dla Ciebie ofertę. Po podpisaniu umowy i pełnomocnictwa dalsza część procedury będzie po naszej stronie.

  Nie musisz tracić swojego cennego czasu – zajmiemy się wszystkimi formalnościami z dotychczasowym sprzedawcą, a Twoja firma po prostu skorzysta z lepszej oferty. Pamiętaj, zmiany sprzedawcy możesz dokonywać wielokrotnie. My dołożymy wszelkich starań, abyś został z nami.