EWE transze

Gaz ziemny - EWE transze

 • podział zapotrzebowania nawet na 12 transz na rok
 • przesunięty czas zakupu i możliwość zyskania lepszej ceny rynkowej
 • możliwość ustalenia minimalnej i maksymalnej ceny zakupu
 • wygoda – zlecenie automatycznego zakupu wolumenu

Wydatki firmowe pod kontrolą!

Gaz ziemny - EWE transze to oferta dedykowana średnim i dużym przedsiębiorstwom, o zużyciu rocznym powyżej 5000 MWh. Zyskujesz tu elastyczność, podejmujesz decyzje na podstawie aktualnych danych z rynku i sam decydujesz, kiedy i za ile dokonasz korzystnego zakupu gazu ziemnego, ale możesz zlecić to również EWE.

Wybierz jeden z dwóch modeli oferty

 • Flex: model, w którym koszty zakupu wolumenu między deklarowanym a faktycznym zużyciem spoczywają po stronie EWE.
 • Fix: model, w którym koszty zakupu wolumenu między deklarowanym a faktycznym zużyciem spoczywają po stronie klienta. Różnica kupowana jest przez EWE automatycznie na rynku spot.

Korzystając z oferty EWE transze, masz możliwość otrzymywania codziennie giełdowych raportów cenowych, uwzględniających Twoje założenia zakupowe. Dzięki temu w każdym momencie możesz zlecić zakup gazu po korzystnych dla Ciebie cenach.

Skorzystaj z naszego elektronicznego Biura Obsługi Klienta (e-BOK) – internetowej platformy, dzięki której m.in. sprawdzisz zużycie, saldo swojego rachunku i aktywujesz ekofakturę. Wejdź na www.ebok.ewe.pl.

 1. Zmiana sprzedawcy gazu ziemnego - zobacz jakie to proste!

  Całkowicie bezpłatnie zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi ze zmianą sprzedawcy gazu ziemnego.

  Podczas rozmowy doradca EWE pozna zapotrzebowanie Twojej firmy na gaz ziemny, przeanalizuje zużycie i pomoże wybrać najbardziej korzystną dla Ciebie ofertę. Po podpisaniu umowy i pełnomocnictwa dalsza część procedury będzie po naszej stronie.

  Nie musisz tracić swojego cennego czasu – zajmiemy się wszystkimi formalnościami z dotychczasowym sprzedawcą, a Twoja firma po prostu skorzysta z lepszej oferty. Pamiętaj, zmiany sprzedawcy możesz dokonywać wielokrotnie. My dołożymy wszelkich starań, abyś został z nami.

Postaw na gaz ziemny i skorzystaj z promocji EWE!