Gospodarcza Inauguracja Roku Zachodniej Izby Przemysłowo-Handlowej (ZIPH)

20 stycznia br. w Międzyrzeczu odbyła się Gospodarcza Inauguracja Roku Zachodniej Izby Przemysłowo-Handlowej (ZIPH). To już 15. noworoczne spotkanie biznesu, organizowane wspólnie przez ZIPH oraz Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A.

Inauguracja roku jest jednym z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w woj. lubuskim. W spotkaniu uczestniczyło wielu lubuskich przedsiębiorców, samorządowców oraz przedstawicieli świata polityki i nauki. W tym gronie nie mogło zabraknąć również przedstawicieli EWE. „Gospodarcza Inauguracja Roku w Zachodniej Izbie Przemysłowo Handlowej to doskonała okazja do spotkania z biznesem regionu lubuskiego i wspólnej wymiany doświadczeń.” – mówi Marek Szymoniak, Dyrektor Działu Dystrybucji i Obrotu Sieciowego w EWE.

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji Gospodarczej Inauguracji Roku były innowacje w regionalnych przedsiębiorstwach. Uczestnicy wydarzenia wspólnie dyskutowali nad możliwościami rozwoju i podnoszeniem poziomu innowacyjności. Nie zabrakło również rozmów na bieżące tematy i gospodarczych przewidywań na nowy rok.

  • Gospodarcza Inauguracja Roku_1

  • Gospodarcza Inauguracja Roku_2

  • Gospodarcza Inauguracja Roku_3

  • Gospodarcza Inauguracja Roku_4

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników to dla nas wartość nadrzędna, dlatego podjęliśmy decyzję o tymczasowym zamknięciu Biur Obsługi Klienta EWE w Międzyrzeczu, Rzepinie, Krośnie Odrzańskim i Wieluniu. W związku z tym zachęcamy do korzystania ze zdalnych form komunikacji.

Wszystkie sprawy w EWE załatwisz bez wychodzenia z domu, poprzez:

Czytaj więcej>>

<