Kogeneracja

Kogeneracja dla biznesu

  • gwarancja niższych kosztów pozyskiwania energii
  • najskuteczniejsza forma podniesienia efektywności energetycznej w firmie
  • kompleksowa oferta i doradztwo

Kogeneracja (CHP) to skojarzona, jednoczesna produkcja energii elektrycznej i cieplnej w jednym procesie technologicznym. Jej zaletą jest wzrost bezpieczeństwa dostaw i sprawności energetycznej oraz znaczne obniżenie zużycia paliwa, w stosunku do konwencjonalnej rozdzielonej produkcji prądu i ciepła.

Jest to najkorzystniejszy sposób wykorzystania energii pochodzącej z paliwa. Zastosowanie kogeneracji umożliwi obniżenie kosztów pozyskania energii w Twojej firmie. Jednoczesne wytwarzanie energii elektrycznej i ciepła jest najbardziej skuteczną formą podniesienia efektywności energetycznej, co sprzyja ochronie środowiska naturalnego.

Sprawdź, ile możesz zyskać poprzez zastosowanie kogeneracji w swoim przedsiębiorstwie. Skontaktuj się z naszym Doradcą, który oceni możliwości wykorzystania tej technologii w Twoim przedsiębiorstwie, dobierze optymalne urządzenie oraz przedstawi kompleksową ofertę na dostawę energii elektrycznej i cieplnej z instalacji kogeneracyjnej zasilanej gazem ziemnym.

Szanowni Państwo,

w ostatnich dniach nasza spółka dostała zawiadomienie o rozpowszechnianiu nieprawdziwych i szkalujących informacji, jakie firma emBroker przekazuje naszym klientom o spółkach grupy EWE w Polsce.
EWE od ponad 20 lat z sukcesami działa na rynku gazu i energii. Jesteśmy jedną z największych firm dystrybucji gazu w Polsce, a naszym klientom oferujemy zaawansowane produkty energetyczne. Świadczymy usługi nieprzerwanie i według najwyższych standardów, w tym standardów środowiskowych, oferując energię pochodzącą wyłącznie ze źródeł odnawialnych. 
Informujemy, że wobec nieprawdziwych, nieuczciwych i nieprofesjonalnych działań firmy emBroker nasze spółki podjęły już przewidziane prawem działania.

Polska gospodarka powoli wraca do dawnej dynamiki rozwoju. Firma EWE aktywnie wspiera w tych trudnych czasach firmy, z którymi współpracuje, oferując w ostatnich miesiącach wsparcie finansowe dla inwestycji energetycznych naszych klientów. Planujemy przeznaczyć na ten cel kilkanaście milionów złotych. Gorąco zachęcam do kontaktu w celu,  zapoznania się ze szczegółami. 

Z poważaniem
Dariusz Brzozowski
Prezes Zarządu