Aktualności

Tutaj znajdziesz informację dot. sieci gazowej EWE.

Przerwa w dostawie gazu w miejscowości Lubrza (woj. lubuskie)

07.07.2020

Informujemy, że w dniu 14.07.2020 r., w godzinach 10:00 – 14:00 nastąpi przerwa w dostawie gazu w miejscowości Lubrza, na ulicy Klasztornej, 3 Maja, Świebodzińskiej, Krzywej i Placu Wdzięczności.

Więcej

Przerwa w dostawie gazu w miejscowościach Przytok i Zabór (woj. lubuskie)

30.06.2020

Informacja o przerwach w dostawie gazu w miejscowościach Przytok oraz Zabór.

Więcej

Elektroniczna kontrola sieci i przyłączy gazowych w woj. lubelskim

04.06.2020

W okresie od 22 czerwca do 31 października br. będzie przeprowadzana elektroniczna kontrola sieci i przyłączy gazowych w woj. lubelskim.

Więcej

Elektroniczna kontrola sieci i przyłączy gazowych w woj. łódzkim

12.05.2020

W okresie 25.05.-31.07.2020 r. przeprowadzana będzie elektroniczna kontrola przyłączy gazowych w woj. łódzkim

Więcej

EWE wznawia montaż gazomierzy u klientów

08.04.2020

Wznawiamy montaż gazomierzy u klientów, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.

Więcej

Szanowni Państwo,

w ostatnich dniach nasza spółka dostała zawiadomienie o rozpowszechnianiu nieprawdziwych i szkalujących informacji, jakie firma emBroker przekazuje naszym klientom o spółkach grupy EWE w Polsce.
EWE od ponad 20 lat z sukcesami działa na rynku gazu i energii. Jesteśmy jedną z największych firm dystrybucji gazu w Polsce, a naszym klientom oferujemy zaawansowane produkty energetyczne. Świadczymy usługi nieprzerwanie i według najwyższych standardów, w tym standardów środowiskowych, oferując energię pochodzącą wyłącznie ze źródeł odnawialnych. 
Informujemy, że wobec nieprawdziwych, nieuczciwych i nieprofesjonalnych działań firmy emBroker nasze spółki podjęły już przewidziane prawem działania.

Polska gospodarka powoli wraca do dawnej dynamiki rozwoju. Firma EWE aktywnie wspiera w tych trudnych czasach firmy, z którymi współpracuje, oferując w ostatnich miesiącach wsparcie finansowe dla inwestycji energetycznych naszych klientów. Planujemy przeznaczyć na ten cel kilkanaście milionów złotych. Gorąco zachęcam do kontaktu w celu,  zapoznania się ze szczegółami. 

Z poważaniem
Dariusz Brzozowski
Prezes Zarządu