Odczyt gazomierza poprzez e-BOK

Prześlij do nas odczyt swojego licznika poprzez e-BOK, czyli elektroniczne Biuro Obsługi Klienta, dostępne 24 godziny na dobę, przez cały rok.

e-BOK EWE

e-BOK to wygodna, szybka i przyjazna środowisku platforma internetowa, oferująca możliwość wprowadzania stanów licznika oraz szereg innych korzyści:

- sprawdzenie salda oraz terminu płatności,
- ekofaktura, czyli dostęp do faktury w wersji elektronicznej,
- statystyki zużycia gazu ziemnego i prądu,
- zarządzanie kilkoma umowami jednocześnie,
- przypomnienia e-mailowe (np. o wystawieniu faktury, terminie płatności, odczycie gazomierza),
- dodatkowy kontakt z EWE
- aktualizacja swoich danych

Zarejestruj się do e-BOK - to proste! Przygotuj numer klienta i PESEL (w przypadku firmy nr klienta, nr aktualnej umowy i NIP lub REGON), czyli dane potrzebne do rejestracji oraz adres e-mail, na który zostanie wysłany link do potwierdzenia aktywacji konta. Następnie przejdź do formularza rejestracji i postępuj zgodnie z zawartymi tam instrukcjami. Wszystko to zajmie Ci kilka minut!

Jeśli jesteś już zarejestrowany w e-BOK, wystarczy się zalogować>>

Szanowni Państwo,

w ostatnich dniach nasza spółka dostała zawiadomienie o rozpowszechnianiu nieprawdziwych i szkalujących informacji, jakie firma emBroker przekazuje naszym klientom o spółkach grupy EWE w Polsce.
EWE od ponad 20 lat z sukcesami działa na rynku gazu i energii. Jesteśmy jedną z największych firm dystrybucji gazu w Polsce, a naszym klientom oferujemy zaawansowane produkty energetyczne. Świadczymy usługi nieprzerwanie i według najwyższych standardów, w tym standardów środowiskowych, oferując energię pochodzącą wyłącznie ze źródeł odnawialnych. 
Informujemy, że wobec nieprawdziwych, nieuczciwych i nieprofesjonalnych działań firmy emBroker nasze spółki podjęły już przewidziane prawem działania.

Polska gospodarka powoli wraca do dawnej dynamiki rozwoju. Firma EWE aktywnie wspiera w tych trudnych czasach firmy, z którymi współpracuje, oferując w ostatnich miesiącach wsparcie finansowe dla inwestycji energetycznych naszych klientów. Planujemy przeznaczyć na ten cel kilkanaście milionów złotych. Gorąco zachęcam do kontaktu w celu,  zapoznania się ze szczegółami. 

Z poważaniem
Dariusz Brzozowski
Prezes Zarządu