Odkup nadwyżki energii z fotowoltaiki

Posiadasz instalację fotowoltaiczną i produkujesz więcej prądu niż zużywasz? Nie wiesz co robić z wyprodukowaną nadwyżką?
Sprzedaj ją do EWE! Zajmujemy się nie tylko sprzedażą energii, ale również jej odkupem.
Zamień energię elektryczną na dodatkową gotówkę w EWE!

 

Cena odkupu energii z fotowoltaiki

EWE przygotuje dla Ciebie specjalną ofertę odkupu wyprodukowanej nadwyżki prądu, według wybranej przez Ciebie formuły cenowej. Sprawdź, ile możesz zarobić z EWE! Kliknij tutaj>>


Zapewniamy 2 formuły cenowe:Jak sprzedać energię z fotowoltaiki?

Zobacz, jak w 3 szybkich krokach odsprzedać nadwyżkę energii wyprodukowanej z fotowoltaiki do EWE.Co dalej po podpisaniu umowy?

  • Przyłączenie do sieci  - poinformuj dystrybutora o podłączeniu mikroinstalacji (30 dni przed uruchomieniem) i wypełnij formalności. Poproś swojego instalatora o wsparcie.
  • Zgłoszenie do operatora  - EWE zgłasza instalację do operatora w celu bilansowania nadwyżek energii. Instalacja licznika nastąpi w ciągu 30 dni od momentu przekazania informacji przez EWE do operatora.
  • Rozliczenie - raz w miesiącu na adres e-mail podany w umowie, EWE wyśle do Ciebie raport. W podsumowaniu znajdziesz informację o nadwyżkach energii elektrycznej wyprodukowanej w instalacji fotowoltaicznej w podziale na dni oraz całkowitej kwocie jaką zarobiłeś. Na jego podstawie wystawisz fakturę dla EWE, a EWE zrobi przelew na wskazany nr konta bankowego.


Zaufali nam

Poznaj wybrane opinie firm, które postawiły na EWE i dzięki współpracy zarobiły na energii ze słońca!


Odsprzedaż energii z fotowoltaiki - to trzeba wiedzieć!

Poznaj główne korzyści z tytułu własnej instalacji - czytaj więcej>
Odprzedać nadwyżkę energii czy zostać prosumentem? Poznaj różnice (instalacja do 50 kW)