Poleć gaz ziemny i odbierz 300 zł na zakupy!

Odbierasz gaz ziemny od EWE?
Poleć nam rodzinę, znajomych, sąsiadów, którzy tak jak Ty chcą korzystać z gazu ziemnego i odbierz kartę podarunkową o wartości 300 zł.

Im więcej polecisz, tym więcej zyskujesz!

Zyskaj kartę podarunkową w 3 krokach:

  • Podziel się swoim doświadczeniem i poleć innym gaz ziemny od EWE
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy online na www.dobraenergia.ewe.pl
    Pamiętaj, że musisz mieć na to zgodę od osoby, którą polecasz!
  • Odbierz kartę podarunkową od EWE!
    Ty za polecenie otrzymasz kartę podarunkową o wartości 300 zł, a osoba polecona kartę o wartości do 200 zł, do wybranych sklepów: APART, Empik, Decathlon, ORLEN, RTVEuroAGD i SMYK. Warunkiem jest podpisanie przez osobę poleconą umowy o przyłączenie do sieci gazowej, umowy sprzedaży gazu oraz wpłata zaliczki.

Akcja trwa tylko do 31 grudnia 2019 r.

Więcej informacji na www.dobraenergia.ewe.pl

UWAGA!

W związku z informacjami, o pojawiających się ofertach mających być przedstawianymi w imieniu EWE przez p. Marcina Malickiego, posługującego się numerem telefonu:  537 873 597 oraz mailem: marcin.malicki@ewe-energia.com.pl, informujemy że nie jest on naszym pracownikiem oraz nie ma on prawa do podejmowania jakichkolwiek działań w imieniu spółki.

Prosimy o zgłaszanie wszystkich przypadków otrzymywania takich „ofert” na adres e-mali: info@ewe.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 600 029 238.

Działania p. Malickiego zgłoszone zostaną także do organów ścigania jako podejrzenie popełnienia przestępstwa stypizowanego w art. 286 par. 1 kodeksu karnego.