Energia elektryczna - EWE Stała cena

Energia elektryczna - EWE Stała cena

 • gwarancja stałej ceny - cena nie zmieni się przez cały okres trwania Twojej umowy
 • wygoda – jednorazowe ustalenie ceny na całkowite zapotrzebowanie na energię - oferta idealnie dopasowana do potrzeb firmy
 • proste zarządzanie wydatkami firmowymi - zaplanuj koszty energii dla Twojej firmy
 • dedykowany doradca biznesowy
 • zawarcie umowy online

Nie przejmuj się wahaniami cen na rynku!

Energia elektryczna - EWE stała cena to oferta dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo cenowe. Stała cena przez cały okres trwania umowy to proste i przejrzyste zarządzanie wydatkami firmowymi.

Oferta EWE stała cena to oferta dla tych klientów, którym zależy na zaplanowaniu kosztów energii elektrycznej na kolejne lata. Dzięki stałej cenie przez cały okres trwania umowy możesz łatwo zarządzać budżetem swojej firmy.


Skorzystaj z naszego elektronicznego Biura Obsługi Klienta (e-BOK) – internetowej platformy, dzięki której sprawdzisz m.in. zużycie, saldo swojego rachunku i aktywujesz ekofakturę. Wejdź na ebok.ewe.pl.

 1. Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej - zobacz jakie to proste!

  Całkowicie bezpłatnie zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi ze zmianą sprzedawcy energii elektrycznej.

  Podczas rozmowy doradca EWE pozna potrzeby energetyczne Twojej firmy, przeanalizuje zużycie i pomoże wybrać najbardziej korzystną dla Ciebie ofertę. Po podpisaniu umowy i pełnomocnictwa dalsza część procedury będzie po naszej stronie.

  Nie musisz tracić swojego cennego czasu – zajmiemy się wszystkimi formalnościami z dotychczasowym sprzedawcą, a Twoja firma po prostu skorzysta z lepszej oferty. Pamiętaj, zmiany sprzedawcy możesz dokonywać wielokrotnie. My dołożymy wszelkich starań, abyś został z nami.

 2. Oszczędzaj energię w firmie

  Poniżej podpowiadamy w jaki sposób zmniejszyć pobór energii elektrycznej w codziennym funkcjonowaniu firmy.

  1. Wyłączaj światło i urządzenia biurowe, które nie są obecnie używane – jeśli w pokoju jest widno i nie potrzebujesz więcej światła, nie włączaj go. Wychodząc z danego pomieszczenia, jeśli nikogo w nim nie ma, również pamiętaj o tym aby wyłączyć światło. Wyłączaj urządzenia biurowe, które nie są używane w danym momencie. Wyłączając komputer pamiętaj, aby wyłączyć również monitor. Wyciągaj z gniazdka ładowarki, które nie są w użyciu.
  Pamiętaj, że wszystkie urządzenia pozostawione w trybie uśpienia (stand-by) nadal pobierają prąd!

  2. Używaj klimatyzacji z głową – wiadomo, że jeśli są upały to trudno wysiedzieć w pomieszczeniach, ale można ograniczyć korzystanie z klimatyzacji do minimum. Ustaw wyższą temperaturę, zamiast 23 st. C, ustaw na urządzeniu temperaturę 25/26 st. Przy korzystaniu z klimatyzacji w danym pomieszczeniu zamknij drzwi i okna. W oknach powinny być zaciągnięte rolety aby pomieszczenie się nie nagrzewało.
  Jeśli jest to możliwe zrezygnuj całkowicie z używania klimatyzacji. Często wietrz pomieszczenie.

  3. Wymień żarówki na energooszczędne, które nie dość że pobierają mniej prądu, to jeszcze pracują znacznie dłużej.

  4. Nie otwierają lodówki, zamrażalki bez potrzeby, a otwierając je rób to jak najkrócej. Sprawdź, czy urządzenia chłodzące są ustawione w nienasłonecznionym, zacienionym miejscu.

  5. Zaprogramuj alarm tak, aby po jego włączeniu dopływ prądu do urządzeń, które normalnie pozostają w stanie czuwania, był odcięty.

  Zmniejszaj zużycie energii w firmie i obniżaj swoje rachunki!