Projekty w ramach dofinansowania z UE

Zapraszamy do udziału w projektach realizowanych przez EWE. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje o aktualnie trwających oraz zakończonych postępowaniach przetargowych.

 1. Informacje o dofinansowaniu

  • Projekt „Modernizacja gazociągu dystrybucyjnego Kaźmierzów – Jerzmanowa oraz budowa sieci gazowej dystrybucyjnej na obszarach dotychczas niezgazyfikowanych w gminie Jerzmanowa” - kliknij tutaj>>
  • Projekt „Gazyfikacja gmin powiatu wieluńskiego i pajęczańskiego" - kliknij tutaj>>
 1. Aktualne postępowania

  Obecnie nie prowadzimy postępowań przetargowych.

 2. Instrukcja udzielania zamówień

  Przedstawiamy Instrukcję udzielania zamówień w ramach projektów współfinansowanych ze środków POiŚ 2014-2020 w EWE energia sp. z o.o.

 3. Zakończone postępowania

 4. Mechanizm umożliwiający sygnalizowanie o potencjalnych nieprawidłowościach

  Informacja o funkcjonowaniu mechanizmu umożliwiającego sygnalizowanie o potencjalnych nieprawidłowościach lub nadużyciach finansowych, dotyczących projektów finansowanych ze środków pochodzących z Programu Infrastruktura i Środowisko - kliknij tutaj>>

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników to dla nas wartość nadrzędna, dlatego podjęliśmy decyzję o tymczasowym zamknięciu Biur Obsługi Klienta EWE w Międzyrzeczu, Rzepinie, Krośnie Odrzańskim i Wieluniu. W związku z tym zachęcamy do korzystania ze zdalnych form komunikacji.

Wszystkie sprawy w EWE załatwisz bez wychodzenia z domu, poprzez:

Czytaj więcej>>

<