Przetargi w ramach dofinansowania z UE

Zapraszamy do udziału w projektach realizowanych przez EWE. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje o aktualnie trwających oraz zakończonych postępowaniach przetargowych.

 1. Informacje o dofinansowaniu

  • Projekt „Modernizacja gazociągu dystrybucyjnego Kaźmierzów – Jerzmanowa oraz budowa sieci gazowej dystrybucyjnej na obszarach dotychczas niezgazyfikowanych w gminie Jerzmanowa” - kliknij tutaj>>
  • Projekt „Gazyfikacja gmin powiatu wieluńskiego i pajęczańskiego" - kliknij tutaj>>
 1. Aktualne postępowania

  Obecnie nie prowadzimy postępowań przetargowych.

 2. Instrukcja udzielania zamówień

  Przedstawiamy Instrukcję udzielania zamówień w ramach projektów współfinansowanych ze środków POiŚ 2014-2020 w EWE energia sp. z o.o.

 3. Zakończone postępowania

 4. Mechanizm umożliwiający sygnalizowanie o potencjalnych nieprawidłowościach

  Informacja o funkcjonowaniu mechanizmu umożliwiającego sygnalizowanie o potencjalnych nieprawidłowościach lub nadużyciach finansowych, dotyczących projektów finansowanych ze środków pochodzących z Programu Infrastruktura i Środowisko - kliknij tutaj>>

UWAGA!

W związku z informacjami, o pojawiających się ofertach mających być przedstawianymi w imieniu EWE przez p. Marcina Malickiego, posługującego się numerem telefonu:  537 873 597 oraz mailem: marcin.malicki@ewe-energia.com.pl, informujemy że nie jest on naszym pracownikiem oraz nie ma on prawa do podejmowania jakichkolwiek działań w imieniu spółki.

Prosimy o zgłaszanie wszystkich przypadków otrzymywania takich „ofert” na adres e-mali: info@ewe.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 600 029 238.

Działania p. Malickiego zgłoszone zostaną także do organów ścigania jako podejrzenie popełnienia przestępstwa stypizowanego w art. 286 par. 1 kodeksu karnego.