Referencje

EWE dba o to, by być firmą przyjazną Klientom. Liczba naszych odbiorców rośnie z roku na rok. Z usług EWE korzysta ponad 25 tys. gospodarstw domowych, firm i instytucji. Sprawdź, co mówią o współpracy z nami.

Kliknij na nazwę firmy i przekonaj się jak nas oceniono.

 1. Zalando Logistics Operations Polska Sp. z o.o.; Warszawa (energia elektryczna)

  Zalando Logistics Operations Polska Sp. z o.o.; ul. Jasna 26; 00-054 Warszawa współpracuje z EWE energia sp. z o.o. od maja 2017 r. w zakresie zakupu energii elektrycznej dla naszego Zakładu w Gardnie.

  Sprzedawca energii elektrycznej zapewnia nam bezpieczeństwo energetyczne od pierwszych dni kontraktu. Współpraca układa się bardzo dobrze.

  Polecamy firmę EWE energia sp. z o.o. jako godnego i zaufanego partnera, dysponującego potencjałem technicznym oraz wykwalifikowaną kadrą pracowników.

  Rudolf Pulkenat
  Lead Warehouse Facility Management

  Referencje - pobierz

 2. Honda Motor Europe Logistics NV Oddział w Polsce; Pniewy (gaz ziemny)

  W toku współpracy EWE dała się poznać jako rzetelny i profesjonalny partner, a fachowa obsługa i szybkość działania ich personelu gwarantowała solidną realizację obowiązków ciążących na EWE jako sprzedawcy gazu ziemnego.

  Mając na uwadze powyższe Honda Motor Europe Logistics NV (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce rekomenduje EWE jako godnego polecenia partnera.

  Dirk Bongartz
  General Manager

  Referencje-pobierz

 3. Mota - Engil Central Europe S.A.; Kraków (energia elektryczna)

  Wykonawca wywiązał się z warunków umowy w terminie, a jego doświadczenie na rynku energetycznym zapewniło od samego początku współpracy bezpieczeństwo energetyczne naszego przedsiębiorstwa.

  Wobec powyższego stwierdzamy, że firma EWE energia sp. z o.o. jest godna polecenia jako rzetelny Wykonawca dysponujący potencjałem technicznym oraz wykwalifikowaną kadrą pracowników.

  Olaf Fatalski
  Członek Zarządu

  Dawid Bajorek
  Członek Zarządu

  Referencje - pobierz

 4. Rockwool Polska Sp. z o.o.; Cigacice (gaz ziemny)

  Niniejszym informujemy, że Rockwool Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Cigacicach
  ul. Kwiatowa 14, 66-131 Cigacice współpracuje z Firmą EWE energia sp. z o.o. (wcześniej Media Odra Warta Sp. z o.o.) z siedzibą w Międzyrzeczu ul. 30 Stycznia 67, 66-300 Międzyrzecz, w zakresie dostaw gazu ziemnego, wysoko-metanowego od stycznia 2005r.

  Dostawy gazu ziemnego w ilościach rocznych rzędu 8-10 mln m3 realizowane są poprzez sieć rurociągów wysoko-ciśnieniowych zakończoną stacją redukcyjno-pomiarową, będących wyłączną własnością Firmy EWE energia sp. z o.o.

  Dostawy realizowane są w oparciu o długoterminowy kontrakt, gwarantujący zabezpieczenie ilościowe, jakościowe i cenowe dostaw gazu ziemnego do Zakładu Rockwool Polska w Cigacicach.

  Dotychczasowa współpraca przebiega bez jakichkolwiek zakółceń. W związku
  z tym, z pełną odpowiedzialnością, polecamy Firme EWE energia sp. z o.o. jako prawnego, wiarygodnego dostawcę gazu ziemnego i partnera biznesowego.

  Jerzy Walczak
  Kierownik Działu Zakupów

  Referencje- pobierz

 5. Thermoplast Sp. z o.o.; Libiąż (energia elektryczna)

  Nasza dotychczasowa współpraca jest bardzo satysfakcjonująca, a zaufanie wobec przedsiębiorstwa nie zostało nadszarpnięte pod żadnym względem. Dodatkowym atutem współpracy z EWE energia jest sprawność i samodzielność firmy w przeprowadzaniu procesu zmiany sprzedawcy energii elektrycznej.

  Polecamy EWE energia sp. z o.o. jako godną i zaufaną firmę, bogatą w energetyczną wiedzę oraz zatrudniającą wykwalifikowaną kadrę pracowników.

  Piotr Dyba
  Członek Zarządu ds. Rozwoju

  Referencje - pobierz

 6. Arpack Polska Sp. z o.o.; Słubice (gaz ziemny, energia elektryczna)

  Polecamy EWE energia sp. z o.o. jako sprzedawcę kompleksowych usług energetycznych.
  To solidny i rzetelny Partner w biznesie.

  Joanna Szymańska-Cierach
  Z-ca Prezesa Zarządu
  Dyrektor Handlowy

  Referencje - pobierz

 7. Wielton S.A.; Wieluń (gaz ziemny)

  Wielton S.A. wydaje referencje dotyczące współpracy z EWE energia sp. z o.o.. Od dwóch lat powierzamy EWE energia sp. z o.o. dostawę gazu ziemnego. EWE energia sp. z o.o. wywiązuje się ze swoich obowiązków z należytą starannością.
  Biorąc pod uwage dotychczasową współpracę polecamy EWE energia sp. z o.o. jako wiarygodnego i solidnego partnera.

  Mariusz Golec
  V-ce Prezez Zarządu

  Referencje- pobierz

 8. Agencja Inicjatyw Gospodarczych S.A. w Tarnowskich Górach (energia elektryczna)

  Doświadczenie EWE energia sp. z o.o. zapewniło nam bezpieczeństwo energetyczne, a współpraca układała się bardzo dobrze. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę EWE energia sp. z o.o. jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

  Michał Fajer
  Prezes Zarządu

  Referencje - pobierz

 9. Urząd Miasta Ustroń (gaz ziemny)

  Doświadczenie EWE Polska sp. z o.o. zapewniło nam bezpieczeństwo energetyczne, a współpraca układała się bardzo dobrze. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę EWE Polska sp. z o.o. jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

  Mając na uwadze powyższe Miasto Ustroń rekomenduje firmę EWE Polska sp. z o.o. jako godnego i zaufanego partnera, dysponującego potencjałem technicznym oraz wykwalifikowaną kadrą pracowników.

  Przemysław Korcz
  Burmistrz Miasta

  Refrencje - pobierz

 10. DBW Polska; Górzykowo koło Cigacic (gaz ziemny)

  Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie EWE energia sp. z o.o. z siedzibą w Międzyrzeczu przy ul. 30 Stycznia 67 za profesjonalne podejście i solidnie przygotowaną obsługe techniczną.
  Z usług firmy EWE, DBW Polska korzysta w zakresie dostaw gaz, jak również rozbudowy stacji redukcyjnej gazu.
  Na podstawie naszej współpracy oświadczamy, że wysoki profesjonalizm zawodowy i sprawność nadzoru technicznego oraz pracowników dzialu technicznego jak również z działem rozliczeń sprawia, że nasza współpraca układa się bardzo dobrze.
  Jak najbardziej polecamy firmę EWE jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę EWE jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta. Dzięi dobrej organizacji, posiadanemu potencjałowi technicznemu i kwalifikacji kadry gwarantuje właściwe wykonanie postawionych przed nimi zadań.
  Liczymy na dalszą wspópracę oraz życzymy licznych sukcesów.

  Hans Dornburg
  Dyrektor Prokurent

  Referencje- pobierz

 11. Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A.; Gdynia (gaz ziemny)

  Niniejszym informujemy, ze firma EWE Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Małe Garbary 9, 61-756 Poznań od września 2015 r. świadczy usługi kompleksowej sprzedaży gazu ziemnego wysokometanowego na rzecz Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Centrum Techniki Morskiej S.A. z siedzibą przy ul. A. Dickmana 62, 81-109 Gdynia, na podstawie umowy kompleksowej dostarczania gazu ziemnego Nr URG/0001/2015/09/02/0032126 (Nr CTM/198/2015) z dnia 30.09.2015 r. Wysokość wolumenu określona została na poziomie 1.492.950 kWh. Wartość umowy oszacowano na kwotę 315.824,38 zł brutto. Umowa została zawarta na okres 27 miesiecy.

  Dostawy realizowane są w sposób należyty, bez zastrzeżeń, zgodnie z postanowieniami w/w umowy.

  Firmę EWE Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Małe Garbary 9, 61-756 Poznań polecamy jako wiarygodnego i odpowiedzialnego Wykonawcę.

  mgr Marzena Ksionek
  Prokurent

  mgr Radosław Rychter
  Prokurent

  Referencje-pobierz

 12. MecFil Sp. z o.o.; Dzierżoniów (energia elektryczna)

  EWE energia sp. z o.o. z siedzibą w Międzyrzeczu współpracuje z naszą firmą MecFil Sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie, od 2014 r. zapewniając od samego początku bezpieczeństwo energetyczne naszego przedsiębiorstwa, w zakresie sprzedaży energii elektrycznej, w grupie taryfowej B.

  Dzięi produktowi jaki został nam zaofertowany, otrzymaliśmy gwarancję niezmienności ceny na cały okres trwania umowy, dlatego też po raz kolejny zdecydowaliśmy się na przedłużenie kontraktu.

  Nasza dotychczasowa współpraca jest bardzo satysfakcjonująca, a zaufanie wobec przedsiębiorstwa nie zostało nadszarpnięte pod żadnym względem. Dodatkowym atutem współpracy z EWE energia jest sprawność i samodzielność firmy w przeprowadzeniu procesu zmiany sprzedawcy energii elektrycznej.

  Polecamy EWE energia sp. z o.o. jako godną i zaufaną firmę, bogatą w energetyczną wiedzę oraz zatrudniającą wykfalifikowaną kadrę pracowników.

  Joanna Rejman
  Specjalista ds. Handlowych i Logistyki

   

  Referencje-pobierz

 13. Werner Janikowo Sp. z o.o.; Kęszyca Leśna (gaz ziemny)

  Firma WERNER JANIKOWO Sp. z o.o. jest producentem nawyższej jakości pap zgrzewalnych, do produkcji któych niezbędne są znaczące ilości gazuziemnego. Firma EWE ENERGIA sp. z o.o. z siedzibą w Międzyrzeczu, dawnej Media Odra Warta Sp. z o.o., jest dostawcą gazu ziemenego GZ 50 dla naszej firmy od 2003 roku. Dostawca zawsze wywiązywał się z obowiązków umownych wykonania przyłaczy jak i dostaw gazu w zakresie ilości i jego parametrów. Wieloletnia bardzo pozytywna współpraca pozwala rekomendować firmę EWE ENERGIA sp. z o.o. jako firmę solidną, gwarantującą zabezpieczenie dostaw gazu na umówionych warunkach.

  Jerzy Dżumaga
  Dyrektor ds. Inwestycji

  Referencje- pobierz

 14. Steinpol Central Services Sp. z o.o.; Oddział w Rzepinie (gaz ziemny)

  Niniejszym zaświadczamy, że firma EWE energia sp. z o.o. jest naszym dostawcą gazu ziemnego od 8 lat. Nasza współpraca przebiegała i przebiega bardzo dobrze. Wszelkie sprawy z zakresu dostaw gazu ziemnego jak i obsługi wykonywane są profesjonalnie i terminowo. Dotychczasowe doświadczenie ze współpracy EWE energia sp. z o.o. pozwalają nam stwierdzić, że jest to solidny partner dysponujący wykwalifikowaną kadrą pracowników.

  Uwe Grafe
  Dyrektor Zakładu

  Referencje- pobierz

 15. Hurtownia inter-san; Gorzów Wlkp. (energia elektryczna)

  Niniejszym potwierdzam, że EWE energia sp. z o.o. jest naszym sprzedawcą energii elektrycznej, a nasza współpraca przebiegała i przebiega bardzo dobrze.

  Wszelkie sprawy z zakresu sprzedaży energii elektrycznej jak i obsługi wykonywane są profesjonalnie i terminowo. Dotychczasowe doświadczenie we współpracy z EWE energia sp. z o.o. pozwala stwierdzić, że jest solidnym partnerem, któy dysponuje wykwalifikowaną kadrą pracowników.

  Halina Karczmarz

  Referencje- pobierz

 16. Converis Sp. z o.o.; Międzyrzecz (gaz ziemny)

  Rekomeduję firmę EWE energia sp. z o.o. jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowej obsługi dostawy gazu ziemnego.
  Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług.
  Nasza dotychczasowa wspólpraca zaowocowała szybkim osiągnięciem  zadowalających nas rezultatów. Powierzone prace zostały wykanane rzetelenie, profesjonalnie zgodnie z przyjętym harmonogramem.
  Firma EWE energia sp. z o.o. jest godna polecenia przy całościowej obsłudze dostaw gazu ziemnego.

  Katarzy Cwenar
  Prezes Zarządu

  Referencje- pobierz

 17. Fabryka Nici Amanda Sp. z o.o.; Sulechów (gaz ziemny)

  W toku współpracy EWE energia sp. z o.o. dała się poznać jako rzetelny i profesjonalny partner, a fachowa obsługa i szybkość działania personelu EWE energia sp. z o.o. gwarantowała solidną realizację obowiązków ciążących na EWE energia sp. z o.o. jako dostawcy gazu ziemnego.

  Mając na uwadze powyższe, Fabryka Nici Amanda Sp. z o.o. rekomenduje EWE energia sp. z o.o. jako godnego polecenia partnera.

  mgr inż. Janusz Mirowski
  Dyrektor
  Prezes Zarządu Spółki

  Referencje- pobierz

 18. Izba Celna; Rzepin (gaz ziemny)

  Izba Celna w Rzepinie ul. Dworcowa 5, 69-110 Rzepin zaświadcza, iż współpracuje EWE energia sp. z o.o. z siedzibą w Międzyrzeczu od dnia 10.08.2005 r. w zakresie dostawy gazu do naszych budynków.
  Na podstawie dotychczasowej współpracy możemy potwierdzić, że dostawy gazu dokonywane są bez ograniczeń.
  Naszą współpracę z w/w firmą oceniamy pozytywnie i uważamy firme EWE energia
  sp. z o.o. za solidnego partnera.

  Krzysztof Bieniarz
  Zastępca Dyrektora
  Izby Celnej w Rzepinie

  Referencje- pobierz

 19. Kancelaria Brokerska Błaszczyk Sp. z o.o.; Zielona Góra (energia elektryczna)

  Rzetelna jakość świadczonych usług czynią z EWE energia sp. z o.o. wiarygodnego i godnego polecenia partnera. Z uznaniem podkreślam profesjonalizm, odpowiedzialność i solidość w dotrzymywaniu warunków umowy.

  Udzielam pozytywnych referencji EWE energia sp. z o.o. jako sprzedawcy energii elektrycznej.

  Paweł Błaszczyk
  Prezes Zarządu

  Referencje - pobierz

 20. Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno-Spożywczego "Anita"; Działoszyn (gaz ziemny)

  W toku współpracy EWE energia sp. zo.o. dała się poznać jako rzetelny i profesjonalny partner, a fachowa obsługa i szybkość działania personelu EWE energia sp. z o.o. gwarantuje solidną realizację obowiązków ciążących na EWE energia sp. z o.o. jako dostawcy gazu ziemnego.
  Mając na uwadze powyższe, Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno-Spożywczego "Anita" Grzegorz Mordalski, rekomenduje EWE energia sp. z o.o. jako godnego polecenia partnera.

  Grzegorz Mordalski
  Właściciel 

  Referencje- pobierz

 21. Spółdzielnia Mleczarska "Spomlek"; Zakład w Parczewie (gaz ziemny)

  Niniejszym zaświadczamy, że EWE energia sp. z o.o., którą na naszym terenie reprezentuje EWE Placówka w Wieluniu, jest naszym dostawcą gazu ziemnego od listopada 2007 roku.
  Współpraca w zakresie obsługi technicznej, niezawodności i dostaw gazu przebiega bardzo dobrze. Wszystkie sprawy z zakresu dostaw gazu jak i obsługi wykonywane są w ścisłym ustaleniu harmonogramów z nami jako odbiorcą gazu, profesjonalnie i terminowo.
  Jest to bardzo istotne dlatego, że nasz Zakład pracuje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
  W naszej ocenie EWE energia to solidny partner biznesowy dysponujący profesjonalną kadrą.

  Antoni Zwoiński
  Dyrektor Zakładu

  Referencje- pobierz

 22. PPHU "dr Podbielski"; Międzyrzecz (gaz ziemny, energia elektryczna)

  Niniejszym listem PPHU "dr Podbielski" Taduesz zięba potwierdza, że EWE energia sp. z o.o. jest naszym dostawcą gazu ziemnego od ponad 11 lat, a także od kilku miesięcy sprzedawcą energii elektrycznej. Nasza współpraca przebiegała i przebiega bardzo dobrze.
  Dotychczasowe doświadczenie ze współpracy z EWE energia sp. z o.o. pozwalają nam stwierdzić, że jest to solidny partner dysponujący wykwalifikowaną kadrą pracowników.

  Tadeusz Zięba
  Właściciel

  Referencje- pobierz

 23. PROVIMI POLSKA Sp. z o.o.; Bieganów koło Cybinki (gaz ziemny)

  W toku współpracy EWE energia sp. z o.o. dała się poznać jako rzetelny i profesjonalny partner, a fachowa obsługa i szybkość działania personelu EWE energia sp. z o.o. gwarantowała solidną realizację obowiązków ciążących na EWE energia sp. z o.o. jako dostawcy gazu ziemnego.
  Mając na uwadze powyższe, PROVIMI Polska Sp. zo.o. rekomenduje EWE energia sp. z o.o. jako godnego polecenia partnera.

  Mieczysław Brodacki
  Kierownik Wytwórni Pasz

  Referencje- pobierz

 24. Zakład Energetyki Cieplnej; Starachowice (gaz ziemny)

  Zakład Energetyki Cieplnej w Starachowicach niniejszym listem zaświadcza, że spółpracuje ze spółką EWE Polska Sp. z o.o. od października 2015 r.
  Dzięki podpisanej kompleksowej umowie na sprzedaż gazu ziemnego, na potrzeby naszej działalności, otrzymaliśmy gwarancję niezmienności ceny na cały okres trwania umowy. Wolumen zużycia gazu ziemnego realizujemy na poziomie 1 mln 100 tys. kWh.
  Nasza dotychczasowa współpraca jest bardzo zadowalająca. Dodatkowym atutem współpracy z EWE Polska jest sprawność i samodzielnosć firmy w przeprowadzeniu procesu zmiany sprzeawcy gazu ziemnego.

  Polecamy firmę EWE Polska Sp. z o.o. jako godnego i zaufanego Partnera, dysponującego potencjałem technicznym oraz wykwalifikowaną kadrą pracowników.

  Marcin Pocheć
  Prezes Zarządu
  Dyrektor Naczelny

  Referencje-pobierz

 25. Zespół Szkół w Cybince (ciepło)

  Zespół Szkół w Cybince zaświadcza, że EWE energia sp. z o.o. jest od 2012 r. dostawcą ciepła do obiektu szkoły. Nasza współpraca przebiegała i przebiega sprawnie i z satysfakcjonującym nas efektem.
  Wszelkie sprawy z zakresu dostaw ciepła jak i obsługi technicznej wykonywane są profesjonalnie i terminowo.
  Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy z EWE energia sp. z o.o. pozwalają nam stwierdzić, że jest to solidny partner dysponujący fachową wiedzą, dużym doświadczeniem oraz wykwalifikowaną kadrą pracowników.

  Helena Romańczuk
  Dyrektor Szkoły

  Referencje- pobierz

 26. Ziel-Bruk Edward Makarewicz; Płoty koło Zielonej Góry (gaz ziemny)

  Ziel-Bruk Makarewicz potwierdza, że firma EWE energia sp. z o.o. Region Zachód z siedzibą w Międzyrzeczu, ul. 30 Stycznia 67 dotychczas doskonale sobie radziła z zaopatrywanie w sposób bezawaryjny ciągły w media (gaz). Efekty pracy spełniają wszystkie nasze wymagania w opisanym zakresie.

  Tomasz Szablowski
  Automatyk

  Referencje - pobierz

 27. GDDKiA Oddział w Olsztynie (gaz ziemny)

  W zakresie wykonywanej usługi Wykonawca przez cały okres współpracy wykazywał się profesjonalizmem, dysponował potencjałem technicznym oraz wykwalifikowaną kadrą pracowników. Doświadczenie EWE Polska sp. z o.o. zapewniło Zamawiającemu bezpieczeństwo energetyczne.

  Polecamy firmę EWE Polska sp. z o.o. jako godnego i zaufanego partnera.

  mgr Jolanta Soroko
  Z-ca Dyrektora Oddziału
  ds. Ekonomiczno-Finansowych

  Referencje - pobierz