Referencje od Klientów

Od 25 lat działamy na polskim rynku energetycznym. Wieloletnie doświadczenie, zaufanie i skuteczność – to wartości, które kierują naszą pracą każdego dnia.  

Odkryj, co mówią klienci o naszych usługach energetycznych! 

Satysfakcja i osiągnięcia naszych Klientów są dla nas kluczowym wyznacznikiem skuteczności podejmowanych działań. Z przyjemnością prezentujemy referencje od firm, które miały okazję skorzystać z naszych usług. Ich opinie są dowodem na to, że współpraca z nami przynosi wymierne korzyści. 

Dlaczego warto zapoznać się z naszymi referencjami? 

Autentyczność – referencje pochodzą od rzeczywistych klientów, którzy doświadczyli korzyści płynących z naszych usług. To niezależne opinie, które mówią więcej niż broszura marketingowa. 

Zróżnicowanie – różnorodność działalności obejmuje szeroki zakres branż. Niezależnie od tego, czy jesteś małą firmą produkcyjną, czy dużym przedsiębiorstwem, znajdziesz tu potwierdzenie jakości naszych usług.  

Zapoznaj się z referencjami i dołącz do grona zadowolonych klientów! 

 1. Thermoplast Sp. z o.o.; Libiąż (energia elektryczna)

  Nasza dotychczasowa współpraca jest bardzo satysfakcjonująca, a zaufanie wobec przedsiębiorstwa nie zostało nadszarpnięte pod żadnym względem. Dodatkowym atutem współpracy z EWE energia jest sprawność i samodzielność firmy w przeprowadzaniu procesu zmiany sprzedawcy energii elektrycznej.

  Polecamy EWE energia sp. z o.o. jako godną i zaufaną firmę, bogatą w energetyczną wiedzę oraz zatrudniającą wykwalifikowaną kadrę pracowników.

  Piotr Dyba
  Członek Zarządu ds. Rozwoju

  Referencje - pobierz

 2. Arpack Polska Sp. z o.o.; Słubice (gaz ziemny, energia elektryczna)

  Polecamy EWE energia sp. z o.o. jako sprzedawcę kompleksowych usług energetycznych.
  To solidny i rzetelny Partner w biznesie.

  Joanna Szymańska-Cierach
  Z-ca Prezesa Zarządu
  Dyrektor Handlowy

  Referencje - pobierz

 3. Wielton S.A.; Wieluń (gaz ziemny)

  Wielton S.A. wydaje referencje dotyczące współpracy z EWE energia sp. z o.o.. Od dwóch lat powierzamy EWE energia sp. z o.o. dostawę gazu ziemnego. EWE energia sp. z o.o. wywiązuje się ze swoich obowiązków z należytą starannością.
  Biorąc pod uwage dotychczasową współpracę polecamy EWE energia sp. z o.o. jako wiarygodnego i solidnego partnera.

  Mariusz Golec
  V-ce Prezez Zarządu

  Referencje- pobierz

 4. Agencja Inicjatyw Gospodarczych S.A. w Tarnowskich Górach (energia elektryczna)

  Doświadczenie EWE energia sp. z o.o. zapewniło nam bezpieczeństwo energetyczne, a współpraca układała się bardzo dobrze. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę EWE energia sp. z o.o. jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

  Michał Fajer
  Prezes Zarządu

  Referencje - pobierz

 5. Urząd Miasta Ustroń (gaz ziemny)

  Doświadczenie EWE Polska sp. z o.o. zapewniło nam bezpieczeństwo energetyczne, a współpraca układała się bardzo dobrze. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę EWE Polska sp. z o.o. jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

  Mając na uwadze powyższe Miasto Ustroń rekomenduje firmę EWE Polska sp. z o.o. jako godnego i zaufanego partnera, dysponującego potencjałem technicznym oraz wykwalifikowaną kadrą pracowników.

  Przemysław Korcz
  Burmistrz Miasta

  Refrencje - pobierz

 6. DBW Polska; Górzykowo koło Cigacic (gaz ziemny)

  Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie EWE energia sp. z o.o. z siedzibą w Międzyrzeczu przy ul. 30 Stycznia 67 za profesjonalne podejście i solidnie przygotowaną obsługe techniczną.
  Z usług firmy EWE, DBW Polska korzysta w zakresie dostaw gaz, jak również rozbudowy stacji redukcyjnej gazu.
  Na podstawie naszej współpracy oświadczamy, że wysoki profesjonalizm zawodowy i sprawność nadzoru technicznego oraz pracowników dzialu technicznego jak również z działem rozliczeń sprawia, że nasza współpraca układa się bardzo dobrze.
  Jak najbardziej polecamy firmę EWE jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę EWE jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta. Dzięi dobrej organizacji, posiadanemu potencjałowi technicznemu i kwalifikacji kadry gwarantuje właściwe wykonanie postawionych przed nimi zadań.
  Liczymy na dalszą wspópracę oraz życzymy licznych sukcesów.

  Hans Dornburg
  Dyrektor Prokurent

  Referencje- pobierz

 7. Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A.; Gdynia (gaz ziemny)

  Niniejszym informujemy, ze firma EWE Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Małe Garbary 9, 61-756 Poznań od września 2015 r. świadczy usługi kompleksowej sprzedaży gazu ziemnego wysokometanowego na rzecz Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Centrum Techniki Morskiej S.A. z siedzibą przy ul. A. Dickmana 62, 81-109 Gdynia, na podstawie umowy kompleksowej dostarczania gazu ziemnego Nr URG/0001/2015/09/02/0032126 (Nr CTM/198/2015) z dnia 30.09.2015 r. Wysokość wolumenu określona została na poziomie 1.492.950 kWh. Wartość umowy oszacowano na kwotę 315.824,38 zł brutto. Umowa została zawarta na okres 27 miesiecy.

  Dostawy realizowane są w sposób należyty, bez zastrzeżeń, zgodnie z postanowieniami w/w umowy.

  Firmę EWE Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Małe Garbary 9, 61-756 Poznań polecamy jako wiarygodnego i odpowiedzialnego Wykonawcę.

  mgr Marzena Ksionek
  Prokurent

  mgr Radosław Rychter
  Prokurent

  Referencje-pobierz

 8. MecFil Sp. z o.o.; Dzierżoniów (energia elektryczna)

  EWE energia sp. z o.o. z siedzibą w Międzyrzeczu współpracuje z naszą firmą MecFil Sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie, od 2014 r. zapewniając od samego początku bezpieczeństwo energetyczne naszego przedsiębiorstwa, w zakresie sprzedaży energii elektrycznej, w grupie taryfowej B.

  Dzięi produktowi jaki został nam zaofertowany, otrzymaliśmy gwarancję niezmienności ceny na cały okres trwania umowy, dlatego też po raz kolejny zdecydowaliśmy się na przedłużenie kontraktu.

  Nasza dotychczasowa współpraca jest bardzo satysfakcjonująca, a zaufanie wobec przedsiębiorstwa nie zostało nadszarpnięte pod żadnym względem. Dodatkowym atutem współpracy z EWE energia jest sprawność i samodzielność firmy w przeprowadzeniu procesu zmiany sprzedawcy energii elektrycznej.

  Polecamy EWE energia sp. z o.o. jako godną i zaufaną firmę, bogatą w energetyczną wiedzę oraz zatrudniającą wykfalifikowaną kadrę pracowników.

  Joanna Rejman
  Specjalista ds. Handlowych i Logistyki

   

  Referencje-pobierz

 9. Hurtownia inter-san; Gorzów Wlkp. (energia elektryczna)

  Niniejszym potwierdzam, że EWE energia sp. z o.o. jest naszym sprzedawcą energii elektrycznej, a nasza współpraca przebiegała i przebiega bardzo dobrze.

  Wszelkie sprawy z zakresu sprzedaży energii elektrycznej jak i obsługi wykonywane są profesjonalnie i terminowo. Dotychczasowe doświadczenie we współpracy z EWE energia sp. z o.o. pozwala stwierdzić, że jest solidnym partnerem, któy dysponuje wykwalifikowaną kadrą pracowników.

  Halina Karczmarz

  Referencje- pobierz

 10. Converis Sp. z o.o.; Międzyrzecz (gaz ziemny)

  Rekomeduję firmę EWE energia sp. z o.o. jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowej obsługi dostawy gazu ziemnego.
  Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług.
  Nasza dotychczasowa wspólpraca zaowocowała szybkim osiągnięciem  zadowalających nas rezultatów. Powierzone prace zostały wykanane rzetelenie, profesjonalnie zgodnie z przyjętym harmonogramem.
  Firma EWE energia sp. z o.o. jest godna polecenia przy całościowej obsłudze dostaw gazu ziemnego.

  Katarzy Cwenar
  Prezes Zarządu

  Referencje- pobierz

 11. Fabryka Nici Amanda Sp. z o.o.; Sulechów (gaz ziemny)

  W toku współpracy EWE energia sp. z o.o. dała się poznać jako rzetelny i profesjonalny partner, a fachowa obsługa i szybkość działania personelu EWE energia sp. z o.o. gwarantowała solidną realizację obowiązków ciążących na EWE energia sp. z o.o. jako dostawcy gazu ziemnego.

  Mając na uwadze powyższe, Fabryka Nici Amanda Sp. z o.o. rekomenduje EWE energia sp. z o.o. jako godnego polecenia partnera.

  mgr inż. Janusz Mirowski
  Dyrektor
  Prezes Zarządu Spółki

  Referencje- pobierz

 12. Izba Celna; Rzepin (gaz ziemny)

  Izba Celna w Rzepinie ul. Dworcowa 5, 69-110 Rzepin zaświadcza, iż współpracuje EWE energia sp. z o.o. z siedzibą w Międzyrzeczu od dnia 10.08.2005 r. w zakresie dostawy gazu do naszych budynków.
  Na podstawie dotychczasowej współpracy możemy potwierdzić, że dostawy gazu dokonywane są bez ograniczeń.
  Naszą współpracę z w/w firmą oceniamy pozytywnie i uważamy firme EWE energia
  sp. z o.o. za solidnego partnera.

  Krzysztof Bieniarz
  Zastępca Dyrektora
  Izby Celnej w Rzepinie

  Referencje- pobierz

 13. Kancelaria Brokerska Błaszczyk Sp. z o.o.; Zielona Góra (energia elektryczna)

  Rzetelna jakość świadczonych usług czynią z EWE energia sp. z o.o. wiarygodnego i godnego polecenia partnera. Z uznaniem podkreślam profesjonalizm, odpowiedzialność i solidość w dotrzymywaniu warunków umowy.

  Udzielam pozytywnych referencji EWE energia sp. z o.o. jako sprzedawcy energii elektrycznej.

  Paweł Błaszczyk
  Prezes Zarządu

  Referencje - pobierz

 14. Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno-Spożywczego "Anita"; Działoszyn (gaz ziemny)

  W toku współpracy EWE energia sp. zo.o. dała się poznać jako rzetelny i profesjonalny partner, a fachowa obsługa i szybkość działania personelu EWE energia sp. z o.o. gwarantuje solidną realizację obowiązków ciążących na EWE energia sp. z o.o. jako dostawcy gazu ziemnego.
  Mając na uwadze powyższe, Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i Przetwórstwa Rolno-Spożywczego "Anita" Grzegorz Mordalski, rekomenduje EWE energia sp. z o.o. jako godnego polecenia partnera.

  Grzegorz Mordalski
  Właściciel 

  Referencje- pobierz

 15. PPHU "dr Podbielski"; Międzyrzecz (gaz ziemny, energia elektryczna)

  Niniejszym listem PPHU "dr Podbielski" Taduesz zięba potwierdza, że EWE energia sp. z o.o. jest naszym dostawcą gazu ziemnego od ponad 11 lat, a także od kilku miesięcy sprzedawcą energii elektrycznej. Nasza współpraca przebiegała i przebiega bardzo dobrze.
  Dotychczasowe doświadczenie ze współpracy z EWE energia sp. z o.o. pozwalają nam stwierdzić, że jest to solidny partner dysponujący wykwalifikowaną kadrą pracowników.

  Tadeusz Zięba
  Właściciel

  Referencje- pobierz

 16. Zakład Energetyki Cieplnej; Starachowice (gaz ziemny)

  Zakład Energetyki Cieplnej w Starachowicach niniejszym listem zaświadcza, że spółpracuje ze spółką EWE Polska Sp. z o.o. od października 2015 r.
  Dzięki podpisanej kompleksowej umowie na sprzedaż gazu ziemnego, na potrzeby naszej działalności, otrzymaliśmy gwarancję niezmienności ceny na cały okres trwania umowy. Wolumen zużycia gazu ziemnego realizujemy na poziomie 1 mln 100 tys. kWh.
  Nasza dotychczasowa współpraca jest bardzo zadowalająca. Dodatkowym atutem współpracy z EWE Polska jest sprawność i samodzielnosć firmy w przeprowadzeniu procesu zmiany sprzeawcy gazu ziemnego.

  Polecamy firmę EWE Polska Sp. z o.o. jako godnego i zaufanego Partnera, dysponującego potencjałem technicznym oraz wykwalifikowaną kadrą pracowników.

  Marcin Pocheć
  Prezes Zarządu
  Dyrektor Naczelny

  Referencje-pobierz

 17. Zespół Szkół w Cybince (ciepło)

  Zespół Szkół w Cybince zaświadcza, że EWE energia sp. z o.o. jest od 2012 r. dostawcą ciepła do obiektu szkoły. Nasza współpraca przebiegała i przebiega sprawnie i z satysfakcjonującym nas efektem.
  Wszelkie sprawy z zakresu dostaw ciepła jak i obsługi technicznej wykonywane są profesjonalnie i terminowo.
  Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy z EWE energia sp. z o.o. pozwalają nam stwierdzić, że jest to solidny partner dysponujący fachową wiedzą, dużym doświadczeniem oraz wykwalifikowaną kadrą pracowników.

  Helena Romańczuk
  Dyrektor Szkoły

  Referencje- pobierz

 18. Ziel-Bruk Edward Makarewicz; Płoty koło Zielonej Góry (gaz ziemny)

  Ziel-Bruk Makarewicz potwierdza, że firma EWE energia sp. z o.o. Region Zachód z siedzibą w Międzyrzeczu, ul. 30 Stycznia 67 dotychczas doskonale sobie radziła z zaopatrywanie w sposób bezawaryjny ciągły w media (gaz). Efekty pracy spełniają wszystkie nasze wymagania w opisanym zakresie.

  Tomasz Szablowski
  Automatyk

  Referencje - pobierz