Spadko-chwytacz EWE

Zastanawiasz się czy już teraz podpisywać nową umowę na energię elektryczną? Obawiasz się, że ceny energii na ryku spadną zanim jeszcze rozpoczniesz odbiór od nowego sprzedawcy? A może wzrosną? Niepotrzebnie!
Z ofertą SPADKO-CHWYTACZ EWE masz gwarancję, że Twoja cena nie wzrośnie, a dodatkowo zyskasz także, jeśli cena na rynku spadnie!


Kupuj energię elektryczną bez żadnego ryzyka

Większość ofert pozwalających na elastyczne odchylenie cen wiążą się zazwyczaj z możliwością ich odchylenia w górę i w dół – jest to uzależnione od zmian cen na Towarowej Giełdzie Energii. Nie w przypadku oferty EWE! Nasze doświadczenie na rynkach towarowych pozwala zarządzać portfelem w taki sposób, by ryzyko wzrostów wziąć na siebie nie podwyższając Twojej ceny.

Dzielimy się zyskiem z Twoją firmą!

Korzystaj także ze spadków cen energii elektrycznej na rynku! Jak to możliwe? Jeśli cena energii na Towarowej Giełdzie Energii w ciągu 3 miesięcy po podpisaniu przez Ciebie umowy z EWE ulegnie obniżce, zyskasz rabat w wysokości połowy tego spadku, tzn. że jeśli cena spadnie średnio o 30 PLN/MWh w trakcie okresu 3 miesięcy, Twoja cena w całym okresie dostawy zostanie obniżona o 15 PLN/MWh.

Pełna transparentność

Nasze formuły w klarowny sposób pokazują sposób rozliczania – nie ma tu nierealnych cen minimalnych, czy dodatkowych obwarowań zniżki. Jeśli cena spada to otrzymujesz rabat, jeśli rośnie - płacisz cenę gwarantowaną w umowie.Skorzystaj z naszego elektronicznego Biura Obsługi Klienta (e-BOK) – internetowej platformy, dzięki której m.in. sprawdzisz zużycie, saldo swojego rachunku i aktywujesz ekofakturę. Wejdź na ebok.ewe.pl.