Usługi telekomunikacyjne

Usługi telekomunikacyjne- dzierżawa włókien światłowodowych - EWE.pl

  • dzierżawa ciemnych włókien światłowodowych
  • nowoczesne rozwiązania - jednomodowe włókna
  • bezpieczeństwo sieci telekomunikacyjnej

W ramach Usług telekomunikacyjnych oferujemy firmom i instytucjom dzierżawę wysokiej jakości ciemnych włókien światłowodowych. Należąca do nas sieć optyczna umożliwia oferowanie Usług telekomunikacyjnych na terenie zachodniej Polski z bezpośrednim połączeniem do Niemiec.

Sieć rurociągów kablowych EWE, gotowych do wprowadzenia światłowodów, obejmuje swoim zasięgiem 30 gmin woj. lubuskiego oraz 10 gmin woj. łódzkiego i opolskiego – łącznie ponad 1000 km. W tym, istniejąca już sieć światłowodowa, stanowi blisko 300 km włókien gotowych do udostępnienia.

Sieć telekomunikacyjna EWE bazuje na nowoczesnych, jednomodowych włóknach światłowodowych.

Kto może korzystać?
Zasięg sieci telekomunikacyjnej EWE obejmuje obecnie województwa: lubuskie, łódzkie i opolskie.

Szanowni Państwo,

w ostatnich dniach nasza spółka dostała zawiadomienie o rozpowszechnianiu nieprawdziwych i szkalujących informacji, jakie firma emBroker przekazuje naszym klientom o spółkach grupy EWE w Polsce.
EWE od ponad 20 lat z sukcesami działa na rynku gazu i energii. Jesteśmy jedną z największych firm dystrybucji gazu w Polsce, a naszym klientom oferujemy zaawansowane produkty energetyczne. Świadczymy usługi nieprzerwanie i według najwyższych standardów, w tym standardów środowiskowych, oferując energię pochodzącą wyłącznie ze źródeł odnawialnych. 
Informujemy, że wobec nieprawdziwych, nieuczciwych i nieprofesjonalnych działań firmy emBroker nasze spółki podjęły już przewidziane prawem działania.

Polska gospodarka powoli wraca do dawnej dynamiki rozwoju. Firma EWE aktywnie wspiera w tych trudnych czasach firmy, z którymi współpracuje, oferując w ostatnich miesiącach wsparcie finansowe dla inwestycji energetycznych naszych klientów. Planujemy przeznaczyć na ten cel kilkanaście milionów złotych. Gorąco zachęcam do kontaktu w celu,  zapoznania się ze szczegółami. 

Z poważaniem
Dariusz Brzozowski
Prezes Zarządu