X Targi EXPO-GAS w Kielcach już za nami!

W dniach 24-25 kwietnia br. w Kielcach odbyły się Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS z udziałem EWE, jako jednego z patronów wydarzenia.

Było to jubileuszowe, dziesiąte spotkanie ekspertów z branży gazowniczej. Wydarzenie było doskonałą okazją, aby zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i nowościami w branży.

W trakcie jubileuszowej gali Prezes EWE, Dariusz Brzozowski otrzymał Medal Stulecia Odzyskanej Niepodległości. Odznaczenie to dowód wdzięczności za szczególne zasługi w służbie Państwu i społeczeństwu.

Medal Stulecia Odzyskanej Niepodległości to dla mnie osobiście, ale jednocześnie dla EWE szczególne wyróżnienie. Cieszę się, że 20 lat działalności EWE w Polsce i podjęte w tym czasie wysiłki na rzecz rozwoju lokalnych społeczności, zostały w ten sposób uhonorowane.” – mówi Dariusz Brzozowski, Prezes Zarządu i dodaje: „Budowa i rozwój naszych sieci gazowych na terenach wcześniej niezgazyfikowanych stanowi kluczowy element naszej działalności. To właśnie poprzez zwiększanie dostępności do ekologicznego i wygodnego źródła ciepła, jakim jest gaz ziemny, możemy przyczyniać się do poprawy komfortu życia i atrakcyjności regionów, w których działamy.

  • Wręczenie Medalu Stulecia Odzyskanej Niepodległości

  • Wręczenie Medalu Stulecia Odzyskanej Niepodległości

Poleć gaz ziemny i odbierz kartę podarunkową